Prezervatif takmakta zorlanıyorum

Gizli Üye
arkadaslar merhaba prezervatif takarken zorluk çekiyorum.penis boyum cok uzun değil ama baya bir kalın.prezervatifin uzunlugu konusunda bir sıkıntım yok ama genişlik bakımından çok sıkıntı cekıyorum.

mesela takmaya calıstıgımda başın altına bir türlü girmiyo.girse zaten dırek kayıp cuk diye oturacak.illa önce biraz acıp iki elimle alttan sündürüp öyle gecirip takıyorum.

durex arouserı' o sekılde taktıgımda cok fena sıkıyor penisimi.takmaya zorladıgımda ereksiyon halınden normal halıne geciyor ve baş bölgesinde agrı oluyor. (oral yaparken diş değince agrır ya o şekil)

okey xxl denedim gene baş kısmından zar zor genişletince giriyor.

sünnetliyim.ama sünnet ederken sünnet derisini tam almamıs sanırsam,baş ile gövde arasında hep o deri kalıyo.geriye dogruda cekıyorum nafile.

ne yapabilirim?
Prezervatif takmakta zorlanıyorum