Koyu vajinam beni çok rahatsız ediyor?

Arkadaşlar ben beyaz tenli pürüssüz cildi olan bakımlı biriyim. Sivilcem bile hiç olmaz. Ama ne yazık ki vajinam çok koyu hele anüsüm daha koyu. Bu beni çok rahatsız ediyor :( ilerde eşimin bundan tiksinmesinden korkuyorum. Beyazlatma kremleri de kısa vadeli çözümmüş ve cildhastalıklarına yol açabilirmiş. Ne diyorsunuz bu duruma? Gerçekten kirli değilim ben :( oram öyle duruyor ama...

1|0
241

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım bu olayın hijyen ile alakası yok. Sonuçta göğüs ucunun koyu renk olması veya kahverengi göze sahip olmak gibi bir durum bu.

Erkeklerin çoğunun dert edeceği bir durum değildir, hatta bak kesin olarak söylüyorum pek çok erkek sen söyleyinceye kadar bunun farkına varmaz da. Bunu dert edecek adamı da zaten hayatına sokma, Oturup bunu dert eden adamın ciddi sorunları vardır.

4|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Seven insan bunları dert etme merak etme. Evlenmek demek cinsellik mi sadece? Biraz göreceli bakın. Bunlar kusur değil.

2|0
    0|0
    • Umarım dediğin gibi olur benden tiksinsin istemem :/

• Birçok kız hata ediyor. Yapmayın siz seks objesi değilsiniz. Ben kusurlarıyla severim eşimi. Daima onun mutluluğu için çabalarım kendim için değil.

• ten rengi kaymak gibi vajina ile münasebetiniz olmayınca, haliyle yanmış köfte gibi olanları anayemek zannedersiniz. Bence tıbbi yardım alın ve rengi açtırmaya bakın. Ten rengindeki koyuluk zamanla bakterinin deri hücrelerini öldürmesinden kaynaklıdır. En basit yöntem yağlı krem ile kutunuzu kremleyin, zamanla rengi açılacaktır.

0|0
    0|0
    • Bildim bileli kremliyorum zaten hep. Ama yinede böyle yani...

• İlk başta şaşırabilir tabi ama sonra ister istemez alışır bu duruma. Ayrılıyoruz Nurten senin vajinan çok kara! Diye bir durum olmaz zaten

0|0
    0|0
  • Aşırı mı koyuluk?

0|0
    0|0
  • merhaba .. Sadece sende değil bir çok bayanda bu durum var bana çok denk geldi evet ten rengine göre birkâc kat daha koyuydu vajinaları.. Fakat kesinlikle itici degildi ben o vajinalara uzuunn uzunn oralda yaptım ilişkiye de girdim... Sadece temiz hijyenik kılsız ve bakımlı olması yeterli.. boşuna takıyorsunn...

0|0
    0|0
    • Bilgim yok işte bu konuda. Dedim acaba sadece bendemi böyle :( hem temiz olurum önem veririm. Ama kuşku düştü içime işte

• İşte bilgin tecrüben olmadığı için Acaba sorusunu yöneltiyorsun kendine... Bende temizlige çok önem veririm biraz titizim... Bak ne dedim oralda yaptım koyu vajinaya dedim... digerleriyle hicbi farkı yoktu ne yalarken nede ilişki sırasında... senin korkun yersizzz...

• Kocanin onu sallicani sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Bence kafaya takılacak birşey değil bu.

0|0
    0|0
  • Hiç sıkıntı yapma. Kafana takmana değmez.

0|0
    0|0
  • Böyle bir soruyu düzgün bir insan sormaz bence.

0|0
    0|0
  • koyu renk daha iyidir ;)

0|0
    0|0
  • sorun etme bunu sakınnnn :)

0|0
    0|0
  • Cinsel bölge koyu renk olabiliyor. Ben de bembeyazım ama genital bölge biraz koyu renk, bu normal bir durum. Rengi açabiliyoruz bazı kimyasallarla, ama ne kadar doğru bunları kullanmak, bilemiyorum. Bence vücudunuzu sevmeyi öğrenin, ben öğrendim :)

0|0
    0|0
  • Aynen itici bir durum ama yapacak bir rşey yok sanırım

0|0
    0|0
  • Yapısı öyle merak etme sorun olmaz. Önemli olan zevki yaşaman. boşuna sorun yapma beğenir

0|0
    0|0
  • oral istemiyosan problem yok

0|0
    0|0
  • Aman boş ver dert etme :D

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz hatta güzel bile durur

0|0
    0|0
  • Herkeste ayni soru ya genelde koyu olurzaten dillerinden bahsediyosun galiba disi koyu ici pembe olur herkeste ayni koyu derken kararma gibi birak ole kalsin daha guzel * . dedigin ole olur zati

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz takma

0|0
    0|0
  • Kırmızıya boya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal bir durum. Ve başkası istiyor diye böyle bir şey yapma. Ben esmerim vajinam da çok koyu ama takmıyorum. Koyuluğuna takan biriyle zaten evlenmek istemem.

0|0
    0|0
  • Bunu bende düşündüm hatta pirinç suyu rengini açıyor diye duydum ama nimet yani sonuçta pirinç oraya surulmez.

1|0
    0|0
    • Bunda kafaya takıcak bişey yok ki... biraz koyu olsa ne olurki sadece renk farkı var başka hicbirşey değil...

Yükleniyor... ;