Kızlar, gittiğiniz üroloji doktoru erkek olsa. Çırılçıplak soyunanarak vajinanızı ayırmanızı istese utanırmısınız?

Gizli Üye
Kızlar, gittiğiniz üroloji doktoru erkek olsa. Sizden çırılçıplak soyunarak vajinanızı ayırmanızı istese utanırmısınız?
Biliyorsunuz ki tıpta utanma olmaz ama utanan olurmu acaba :)
Kızlar, gittiğiniz üroloji doktoru erkek olsa. Çırılçıplak soyunanarak vajinanızı ayırmanızı istese utanırmısınız?