Doktora özel bölgemi göstermek zorunda kaldım ama yüzüm o esnada kıpkırmızı olmuştu?

siz hemcinsinizden bu kadar utanır mıydını? pancar gibi oldum resmen.

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Bende üroloğa gösterdim elledi falan off

0|0
    0|0
    • bayan mıydı? utandın mı?

• bayan doktor cıkmadıgına cok uzuldun galıba. ben ozellikle hemcinsimi seçmiştim. he eğer evlilikten vesaireden bahsediyosan olur zamanla.

• Zaten ürolog bayan yokki insam garip oluyor yinede

En İyi Kız Görüşü

• Aman ne olacak sağlık sorunun varsa takilma

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• utanma hayadandır haya da terbiye sebebidir ben şahsen bir kere askerlik muayenesinde doktor indir dedi bidaha dedi sonra bağırarak dedi mecbur indirdim bendeçok kötü oldum ondan sonra kimseye göstermedim şimdide olsa göstermem yani özelim dışında dıktorda olsa

0|0
    0|0
  • Adı üstünde doktor tabi gösterecen iyileşmek istiyosan

0|0
    0|1
  • Olur öyle

0|0
    0|0
  • doktorda kızardımı eğer öyleyse mesele büyük

0|0
    0|0
  • Adam doktor utanmış olabilirsin ama o günde 40 tane görüyor

0|0
    0|0
  • utanılmaz

0|0
    0|0
  • çok normal utanmamak da sıkıntı olurdu

0|0
    0|0
  • tabiki haya imandan gelir yüzün kızarması çok normal hakimle hekime yasak yok sabırlı ol

0|0
    0|0
  • yaa sorma bende bayan doktora aletimi gösterdim uff cok utandım eline aldı inceledi oyyss fena

0|0
    0|0
  • temizmiydi bari

0|0
    0|0
    • orası evet ama üst bacakları almamıştım :(

• iyi işte kenarları valla kötü bir görüntü vermişssin bayanlar için herzaman geçerli daima vede herzaman heryerleri temiz olması lazım ne zaman nereye gidecekleri belli olmaz yani evden dışarı adımını attın temiz olmalısın bence bidaha öyle bir hataya düşme.

• vay neden oldu acaba ne tuhaf bir durum :D

0|0
    0|0
  • millet doktoru geçti şimdi kuaförlere gösteriyor ağdada sen utanma diyosun :)

0|0
    0|0
  • neden çok mu çirkin şeyin?

0|0
    0|0
  • Ben askeriye seçmelerinde malafatı göstermediğim doktor kalmamıştı. :) :)

0|0
    0|0
  • Bayan doktor kalmadimi?

Burada doktor, tabiki bakacak diyenler, doktor arkadaslarim var, sohbetleri bir görseniz bukadar rahat olmazsiniz..

0|0
    0|0
    • bayan doktordu zaten. nasılmış sohbetleri?

• Onun icin kendini bilen kadin, kadin doktoru olarak kadin olan doktor secsin... Erkek doktor, vajinani acip önünde manzarayi sunarsan, kadin birde güzelse, istahinin kabarmamasi icin aseksüel olmasi lazim..

• zaten cogu kadına gidiyordur

Kızlar Ne Diyor 1

• Utanacak birşey yok bunda. Onlar için sıradan birşey bu, günde kaç kişi muayene ediyorlar sonuçta

0|0
    0|0
    • dermatolog idi ama. o pek gormuyodur ozel bole

Yükleniyor... ;