Doktora memelerimi görsterdim?

Erkek doktoruya memelerimi gösterdim. Çok utandım ama mecburdum. Sizce ayip mi?

1|0
1358

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• doktorlar bile aralarında hastalarını konşuyorlar fenaydı falan diye. guvenme derim tıp sektorundeyim bayana gitmeliydin

0|2
    0|0
    • Kadın doktorlar da mı konuşuyor? Veya erkek doktor senin yanında mı anlatıyor ilginç..

• Nefislerini koreltemiyorlar sonucta onlar da insan. eger es deger bir kadin doktor varsa tercih edilebilir ama erkek doktor daha iyiyse ve terch secenegi yoksa da gidilebilir

• Onlar da insan ama birbirine fenaydı filan diye anlatmak bu hatayı normalleştirmek ve yaymak olur. En azından hata bilip kendine saklasın hisleri kaydıysa

Loading...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Görmesini gerektiren bir durum var da gösterdiysen sorun yok ama bazen doktorlarda veya sağlık personelinde gereğinden fazla görmeye çalışanlar hatta dokunanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Herkese olur olmadik gsterenler utanmiyorda sen saglik icin yaptigin seyden mi utanacaksin. Ayrica ilerde hamile oldugunda gstermedik yerin kalmicak mrk etme

0|0
    0|0
  • Ya o senin gibi kac tane goruyordur gunde bir dusunsene? Saglik bu. Bsey olmaz mrak etme. Eger rahatsiz oluyosan bidahaki sefere bayan bir doktora gidersin olur biter ;)

0|0
    0|0
  • geçen ben kadın doktora nerelerimi gösterdim bir bilsen :) mecbursun hastalık bu ayıba gelmiyor, adam tonla meme görüyor, seni bidaha görse hatırlamaz bile

0|0
    0|0
  • uzmanlık alanı olan adama gösterdiysen sıkıntı yok bence ama tabi bide şu açıdan bakarsak : tıpta ayıp yoktur.!

0|0
    0|0
  • niye ayıp olsun ben de daha özelleri gösterdim. onun işi o.. o düşünsün. doktor değilde aşçı olsaydı görmezdi..

0|0
    0|0
  • İkizler formda degillerse ayıp olur tabii.. Hekimin goz zevkini bozmaya hakkın yok.

0|1
    0|0
  • bayan doktor varken erkeğe gittiysen ayıp
    yoksa tıpta ayıp yok
    ben bayan doktora gidip benisimi göstermem
    erkek varken misal

0|0
    0|0
  • Değil memelerini , Allah esirgesin gerekirse ciğerinin köşesini bile gösterebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ayıpmı diye sorarsan samimi değilsin. Utanan bir insan meme değil göğüsü mu der.

0|0
    0|0
  • doktorun ayıbı olmaz yeri geliyor önünde domalıyorsun hastalık bu

0|0
    0|0
  • Kız şurda sağlık ile ilgili fikir ediniyor hala abazalık peşinde olan hasiyetsizler var ayıp be ayıp abazalığında bir şerefi var

0|0
    0|0
  • saglıgın için göstermen normal ama bayan doktor tercih edebilirdin bende görmek istiom,,,

0|0
    0|0
  • ileride mecburen kukunuda göstereceksin, sağlık önemli

0|0
    0|0
  • Sanat için olsaydı ayıp değildi, ama senin ki büyük ayıp

0|0
    0|0
  • sağlık söz konusu ise hiç bir şey günah ve ayıp değil :)

0|0
    0|0
  • Bayan varsa ona göstersen iyiydi ama yoksa yapacak bişe yok

0|0
    0|0
  • Elledi mi bare :))
    Fake hospital geldi aklma :))

0|3
    0|0
  • Ben doktorum. Çekilin bakayım.

0|2
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • Güzelse ayıp değil. Çirkinse ayıp.

0|1
    0|0
  • Tıpta ayıp olmazmış

0|1
    0|0
  • Okşadımı Güzzel :)

0|1
    0|0
  • sağlık için noral

0|0
    0|0
  • salak kafa doktor olsana

0|0
    0|0
  • doktora namahrem olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • sağlıkta ayıp olmaz.

0|0
    0|0
  • yalamadıysa dert etme

0|0
    0|0
  • Wallaha mı... ulen bı yaştan sonra tıp okuycam

0|0
    0|0
  • değil, keyfinden göstermedin herhalde,

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    27
Loading...

Kızlar Ne Diyor 12

• niye ayıp olsun ki tıpta ayıp olmaz o adam günde kaç tane göğüs kontrol ediyor biliyon mu :)

0|1
    0|0
  • sağlıkta cinsiyet ayrımı olmaz... bende yaşadım evet utanıyorsun ama sağlık önemlii..

0|0
    0|0
  • Tıpta utanma olmaz 👍

0|0
    0|0
  • Ayıp değil ama ayıp dersek ne değişecek?

0|0
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Ne için gösterdi?

0|0
    0|0
  • ya neyin kafasini yasiyosunuz yaa

0|0
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • Bende gostermistim acik olucam adami da tahrik etmek istemistim acikcasi offff pisman oldum sonradan.

0|1
    0|0
  • Fake hospital

0|2
    0|0
  • Tipta neler oluyor yaa jinekologlar vs pek takilma

0|0
    0|0
Yükleniyor...