Erkekler genital bölgeye neden ağda yapmıyor?

Erkekler neden geniyal bölgenize ağda yapmıyorsunuz. Biz de pürüzsüz genital bölge görmek istiyoruz. Yabancı bir kanalda gördüm. Adam ağda yaptırıyordu orasına. Siz neden bakımlı değilsiniz. Poponuzda bile kıl var.

0|0
443

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse istemez genital bölgesinde ve koltuk altında kılları... Tertemiz olmak isteriz tabiki , ayrıca bu bölgeler temiz olduğu zaman birlikte oldugum kadından övgü ve taktir alıyorum bu güzel... ağda bizim bölgemizde olmaz gibi birşey hic duymadım görmedim... ben traş bıçağı veya tüy dökücü krem kullanıyorum... Tıp bilim bir ilaç çıkarsada tamamen kurtulsak daha iyi olur da hani yokkk...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yapanlar var... lazer epliasyon yapan bir sürü erkek var.. en temizi zaten lazer... etek altı ve koltuk altı kıllarından kurtulmanın yolu..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• şimdi o nette izlediklerin profeyonel adamlar artı profesyonel malzeme kullanıyorlar. Bizim fizyolojik olarak ağda şansımız yok. Ancak sevgiline önerebilirsin sen sevmiyorsan.

0|0
    0|0
    • O adamın da fizyolojisi aynı ama yaptırıyodu yani yapılabilse iyi olurduu

• :D bak yorum yazan kardeşim erkekde kıl olması demek onun erkek oldugunu gösteren tek şeydir sana şunu söylim kıl dedigin okadar tiskinilcek bir şey degildir o kıl derinin hava almasına neden olan tek unsurdur kıl olmaması demek cildin havasız kalması ve erken büzüşmesine neden olur bu yuzden kıl çok önemli bir etkendir... he şuda var cinsel birleşme esnasında kıl ın faydalarıda çokdur küçüpseme kıl ları okadar da.. tamam çokda pis olmamak kaidesi ile illaki temizlik yapılır ama dengeli düzeyli temizlik yapılmalı... erkek oldugunu bilceksin karşındakinin yolunmuş bir tavuk u kimse sevmez eminol...

0|1
    1|0
    • Kıl çok iyi bir şeyse biz niye ağdaya lazere gidip acı çekiyoruz. Saçmalamıssın.

• Yaradılıştan kıllı olan kızlar için de aynısı o zman.

• sen seni oldugu gibi seven bul tamammı... seni sen oldugun gibi sevmiyecekse yol alsın gitsin kızım ozman allah allah körse kör topalsa topal kıllıysa kıllı erkek sevdimi bunlar vız gelir tırs gider ...

• Cunku penisin ustunde kalan gobege kadar olan bolum disinda agda yapamazsin. Testislerin veya penisin ustundeki killari agda ile alirsan ciddi anlamda tahris ve zarar olur. Bakimsiz erkek sana denk gelmis. Ben duzenli olarak jiletle aliyorum, partneriminde bir sikintisi yok. Popoda da azicik kil olacak orasini almak sandigin kadar kolay degil.

0|0
    0|0
    • Kız her yerini alsın istiyonuz ama o kadar kolay değil diosunuz ama

• Sende çıkar 10 tel tüy bizde çıkıyor 300 tel kıl al bir zahmet o tüyleri

• 300 tel çıkıosa senin daha cok alman gerek

• Tasaklar o agdada kalir diye korkuyoz

3|2
    0|0
  • Domalalımda siz bizi s. kin?

1|5
    3|0
    • Kendi kendine yapabilirsin.

• Anladık kıllısın :D

• killiym eveth mutluyum killarimla 😃

• ben sana yaptır diyormuyum? gidip kendin yaptırıyorsun. azıcık aklını kullansan her banyoya girdiğinde jiletle alır çıkarsın.

0|0
    0|0
    • Jilet mi sonra daha kötü çıksın :D cahilce konusmayın

• Ben 14 yıldır jilet kullanıyorum sıkıntı yok

• ben aşırı bakımlıyım. haftada bir jiletle alırım ama sizin ağda yapmış haliniz gibi kaymak gibi olur. tabi biz erkekler vajinayı yaladığımızda durum farklı siz penisi yaladığınızda farklıdır. peniste kıl yoktur o yüzden sorun teşkil etmez genellikle. hatta ordaki kılların sert oluşu vajinaya çarptığında kıza daha çok hazz verebilir.

0|0
    0|2
  • haklısın isterim ama kolay değil işte

1|0
    0|0
  • Sakallarimizada ağda yapalim mi? Ya da yuzumuze makyaj falan yapalim istersen

0|0
    0|0
    • Yok sadece "istenmeyen" tüylere yapın yeter

• çok var. ve kimse ugraşmak ıstemıyor. erek adam kıllı olur dıye bı deyım var herkes arkasına sıgınır.

0|0
    0|0
  • ağdayı denemedim. çokta iç açıcı değil benim için, ben traş bıçağıyla yapmayı seviyorum. öyle daha seksi oluyor. kimin hoşuna giderse, kendi keyfim. kendi zevkim. para bende. no sıkıntı.

0|0
    1|0
  • değişik bir bakış açısı
    güzel soru

1|0
    0|0
  • yavaaşşş

0|0
    0|0
  • tübe tübe tübe.. :D neler görecez daha.. gözümden değil götünden yaş getirir.. :D

1|0
    0|0
  • sen iste deneriz

0|0
    0|0
  • bizim orası düz değilki ve testisler hassastır anatomik aynı değil

0|0
    0|0
    • Youtube da izledim gayette güzel yapıyolar vala hiç bahane bulmayın

• eşim yapsın ıo zaman ne anliyayım ben testisler yumusaktır normal deri gibi değil ayrıca ben kaymak gibi yaparım

• bir kadının erkeğin genital bolgesıyle ne işi var ve orayı gorme ımkanı yokkı yıkansın temız koksun penısını alsın yeter

0|0
    0|0
  • Ağdayı çekerken pipimiz kopabilir, o riski göze alamadığımız için ağda yaptırmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Berber kulağıma yaptıda 2 hafta ağrısı geçmedi diğer taraflara yaptırsak 6 ay ağrır :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 3

• Aaa peniste kıl mı varmış bilmiyordum :O

0|0
    0|0
  • erkeklerin genital bölgesi olmadğı için olabilir mi :D

1|0
    0|1
    • Hayatımda gördüğüm en saçma yorum

• bir aratsana internette bakalım neyle karşılaşacaksın. cahil insanlarla muhattap olmak istemiyorum daha fazla

• Cahil insanla tartışmaya girme kaybedersin demişler. Cahilliğine devam et.

• çok haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;