Türk erkekleri neden iyi sevişemez?

cevizlikibir
yıllardır yudum kızlarını sevişememekle suçlayan erkeklerin yine ataerkil kurnazlıkla bunu yaptıklarını biliyor muydunuz? bu aslında arap kurnazlığına benzer bişe işte kadınları zorla örtmek tanrı istiyor diye aslında amaç kendi kadınlarına başka erkeklerin bakmasını engellemek. çünkü bi kadın bi erkeğin bakışlarından rahatsız olmaz zararsız olduğu sürece bundan zevk bile alabilir.

evet işte bu da kendi kabiliyetsizliklerini örtp pas etmek için kullandıkları bir bahane. kadın sevişmeyince tek ihtimal vardır o da kadının sevişmeyi bilmemesi. yani dönüp de demez ulan bende bi mallık olabilir mi?

bi de yılların bir geyiği var yabancı hatunların bizim erkekleri çok istiyor olmaları. sebebi ise gayet açıktır yıllardır kibarlıktan ön sevişmeden sıkılan hatunlar tek bildikleri şey "sikiş" olan bu adamları geçiçi bir fantazi amaçlı istiyor olmaları garipsenmemeli.

sonuç olarak 10 erkekten 8 sinin sevişmeyi bilmiyor olmaları üzücü. ayrıca ülkemizdeki 20 yaş üzeri bakire sayısının fazlalığına bu sevişmeyi bilmeyen adamların katkısı hayli fazladır.

evet siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler
+1 yıl
millet 10 a 8 e taktı. al işte düzlük budur . skor odaklı yurdum erkekleri kendini belli ediyor.
Güncellemeler
+1 yıl
oral sex manyağı fantazi düşkünü pembeliler soruma ilgi göstermemişler.:(

gizliye kapalıyız

Türk erkekleri neden iyi sevişemez?