19 yaşında sertleşme sorunu olması normal mi?

4 farklı günde brilikte olmayı denedik. hiçbirinin sonu gelmedi. Her seferinde 1 hatta 2 saat ön sevişme yapıp sonra sarılıp yatıyoruz. Bana söylemiyor belki de utandığından ama ben anlıyorum. Elimden geleni yapıyorum benlik bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ama ona da bir şey söyleyemiyorum. Bu yaşta neden olur ki böyle bir şey? Çözümü var mı?
Bu arada ilk sefer birlikte olamadığımızda bana şöyle demişti "Daha önce çok kolay yapıyordum ama işin içine duygu girince bir garip oldu"

Güncellemeler:
Çözüm istiyorum yok mu çözümünü bilen?

0|0
236

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusallık ile alakası yok var bir problem ama kabullenmek istemiyor. Problemi aşmanın en iyi yolu kabullenmek ve çare aramaktır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• psikolojikte olabilir, heyecandan falan..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Birincisi, büyük ihtimalle sallıyor, daha önce seks falan yapmamıştır.

Heyecandan olur böyle şeyler, acemilik işte.

1|0
    0|0
  • İşin içine duyguda girmiş olsa sevdiğin, istediğin kadınlar sekste daha istekli ve arzulu olursun yani isteksizlik başka bişi, seks isteği olunca önüne hiçbişey geçemiyor, sanırım sertleşme sorunu vs olabilir, söylemiyordur..
    sürekli olması normal değil gibi..

0|0
    0|1
  • Heyecan yapiyordur acemidir daha once olmamistir.

0|0
    0|0
  • Erkekler arasında sıkça geçer bu konu insan sevdiği ile yapamaz denir ama bayanlar sanırım yanlış anlıyorlar.. Bu ereksyon olamaz orgazm olamaz anlamına gelmiyor sadece kızlık bozmak istemez yoksa ters veya sürtünme yolu ile ilişki yaşar yani.. Seninkinin kuş ölmüş beybi

0|0
    0|0
  • utanma ile ilgisi yok ya fiziki bir problemi var ya da cocuk gay senden etkilenmiyor senide kramiyor

0|0
    0|1
  • Odaklanma sorunu yaşıyor. Seninle sevişirken başka şeyler düşünüyor olabilir. Birde heyecan yapmasın rahat bıraksın kendisini :)

0|0
    0|0
  • Çocuklarla ilişkiye girme

0|1
    0|0
  • Adam sevdiğini skemiyor işte... Ya da mazeret uyduruyor. Sence hangisi?

0|0
    0|0
  • heyecandandır hep

0|0
    0|0
    • ilk seferde ben de heyecandan dedim, hadi ikincide de heyecan olsun ama 4 kez denedik. belli ki bir sorun var

• Ya ben bunu ona söyleyemem ki. Yok mu bitkisel bir şey yemeğine katsam :P

• bilmiyorum ki, başıma gelmedi hiç

• keçiboynuzu pekmezi öneririm, sabah akşam 1 kaşık

0|0
    0|1
  • Arkadasm bunum heycanla alakasi yok tamamyla pskolijk bir ara ben eski sevglmle ayni durumu yasamstm ama smdi msallah kucuk ugur benden saglam :D

0|0
    0|0
  • daha once oldugu falan yok kuş ötmüyor işte.

0|0
    0|0
  • stresten oluyordur stres oluyorsa kalmaz buda ister istemez beyninde kitler ama zamanla açılır bence o kadar stres yapmazsa

0|0
    0|0
  • evlimisiniz

0|0
    0|0
  • var hemde çok kolay

0|0
    0|0
    • söyle o zaman

• korkmayın sarkacağımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz tedavi yolları mümkün hemde sağlığı riske atmadan önyargılı davranıyorsunuz siz bilirsiniz bakın sorgulayın beni ondan sonra karar verin burada yazıştığınız insanlar siz istemedikçe size ulaşamazlar sevgiler

• benim sapık falan olduğumu düşünmüyorsun umarım ben sadece içimde bulunan duygu ve enerji yükünü cesurca dışa vurdum sinsice davranmadım bir tane gizli soru ya da görüşüm ya da bence yazılarım yok sizi tenzih ederim bayansınız karşınıza sizi tanıyan ya da sapıkça rahatsız eden çıkabilir ben böyle biri değilim talep etmeyene teklif etmem arz etmem ben onurlu ve gurur lu bir İstanbul beyefendisiyim bana yakışmayanı yapmam

• Çocuk sana değil de "am"a aşık oldu sanırım... onunla duygusal takılıyor :D

0|0
    0|0
  • İktidarsızlık olabilir. Doktora görünmesi şart.

0|0
    0|1
  • Heyecan dan oluyor o anda kalbini elle yerinden çıkacakmış gibi oluyordur

0|0
    0|0
  • Olmaması lazım

0|0
    0|0
  • anormal bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam