Eşcinsellik ile ilgili merak ettiklerim... Sizce ben bir eşcinsel miyim?

Gizli Üye
Son 1 yıldır filan bir hemcinsimle ilişkiye girmek konusunda inanılmaz isteğim var nedense. İlk başlarda kendimi tatmin

ederken başladı daha sonra gay sohbet sitelerine girip hemcinsimle telefonda kamerada birbirimizi tatmin etmeye başladık. Tabi buda yeterli gelmedi simdi ciddi sekilde ilişki istiyorum nedense... Aslında hiç gay eğilimleri olan biri değilimdir

duygusal olarak hiçbirşey hissetmedim hem cinslerime sürekli erkek ortamına girerim kahvehane, erkek tuvaleti :) ama hiç

bir erkeğe o gözle bakmak aklımın ucundan bile geçmedi fakat mastürbasyon yaparken kendimi kaybedıyorum sürekli eşcinsel

düşünceler geliyor sürekli bir erkekle hayal ediyorum kendimi. Aslında hiç böyle biri değilimdir hep hayal kurarum

bir karım olsun evleneyim ondan çocuğum olsun filan erkeklere hiç o gözle bakmam ama nedense son zamanlarda böyle garip şeyler oluştu. Bir kaç defa randevu verdim ama buluşma yerine gitmedim 1 sefer gittim adama dedim ki ben yapamam k.bakma...

Hakikaten eşcinsellik bana çok ters ben baya maço görünümlü baya ağır abi denilen tipteyim. Hatta eşcinsellere iyi gözle bakmam

buna rağmen bu garip hislere engel olamıyorum yani normalde hiç birşey yok ama mastürbasyon yaparken hep eşcinsel düşünceler geliyor mastürbasyona başlayınca hemen gay sitesini girip bir yandan resimelre bakarken bir yandan telefonda sohbet ederek kendimi tatmin ediyorum bazen randevu ayarlayıp buluşcakmışım gibi hayal ediyorum ama buluşmaya gitmiyorum çünkü bu bana cok ters topluma ters, artı hastalık bulaşma riskleri artı anal seksin zevkli olduğunu da düşünmüyorum ama genede engel olamıyorum. Aslında hiç sıcak bakmıyorum telefonda seks yaparken bile cogunlukla telefonu kapatıp pısman oluyorum... Sizce ben gay mı oluyorum yoksa sorunum psikolojik mi? şuanda biri var bizim burda bugün randevulaştık arayacak beni ama

ben telefonumu kapattım! dün mastürbasyon sarhoslugunda vermiştim numaramı cunku bugün asla aramasın diye dua ediyorum içimden hakkaten bir erkekle olmam ben bana çok ters. Ama bi yandan da bi ses git sadece 1 deneyim yaşa belki memnun kalmazsın canın yanar filan böylece vazgeçersin bu sevdadan ders alırsın diyor... Çok uzattım biliyorum sizce bu kişiyle birlikte olsam bundan sonraki yaşantımı nasıl etkiler? adam 36 yaşındamış ben 22. Canın yanarsa istemezsen sadece sürtünürüz oral yaparız filan da diyor adam bizim burda oturuyor... Off sizce ne yapmalıyım eğer sadece meraktan ilişkiye girersem gay mı olurum? yani şu an normal erkek gibiym ama ilişkiye girince daha doğrusu işte böyle Tvlerdeki modacılar gibi yumuşar mıyım sizce?

yumuşamak istemiyorum çünkü :( erkekliğimden son derece memnunum. Ama neden böyle oluyor bilemiyorum of sizce ne yapmalıyım ?
Güncellemeler
+1 yıl
birde bir kadın aklıma gelsin hemen kadınla ilgi mast yaparım gayligi unuturum o an yani kadınsız kaldıgım dönemlerde böyle oluyo biseksüel miyim yoksa ben
Eşcinsellik ile ilgili merak ettiklerim... Sizce ben bir eşcinsel miyim?