Sperm birikmesi?

Sevgilim krndisinde sperm birikmesi olduğunu söyledi demin neden olur bu şey hiç duymamıştım daha önce

0|0
120

En İyi Erkek Görüşü

• sana sevilmem lazım demek istemiş sperm birikmesi neymiş sallamış hani mast filan yapmıyorum gelde bir el at demiş

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seninle birşeyler yaşamak istediğini anlatmis üstü kapalı yanı konuşarak mesajlasarak veyea en iyisi dokunarak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• üstü kapalı sana birşeyler yaşadığını söylemek istiyor işte. hem seni kaybetmekten korkuyor açık açık konusamıyor o yuzden böyle bir tabir kullanmış..

0|0
    0|0
  • dıdısının dıdısını anlayan kadının gelde boşalt su kısmı demesını anlamamanız dusundurucu:)

0|0
    0|0
  • Şaapmak istiyor ondan dolayı öyle demiş. Uzun zaman şaapmayınca birikir. Osbir çekmek yerine seninle fırında mercimek yapmak istiyor.

0|0
    0|0
  • Testisler surekli olarak sperm uretirler ve yaklasik 15 gun gibi bir sure mast. Yapmamis veya cinsel iliskiye girmemisse max seviyeye cikar.
    yani kisacasi bosalmasi lazim.
    zaten kendisi mudahale etmezse muhtemelern ruyasinda kucaklar birini bosalir.

0|0
    0|0
  • :D :D :D sanamı bossaltıcakmıs

0|0
    0|0
  • yardımcı ol birikmesin canım :)

0|0
    0|0
  • o neymiş ya?

0|0
    0|0
  • Bende ilk defa duydum. Tuhafmış ama çokta kötü bişey olmasa gerek

0|0
    0|0
  • Uzun süredir attırmadıysa sağa sola spermler birikir şaka gibi ama haftada 1 ya da 2 haftada bir attırmak lazım sağlık açısından...

0|0
    0|0
  • ılk defa duydum bunu

0|0
    0|0
  • Patlama yapması gerekebilir üzerinde.

0|0
    0|0
  • Mawt yapıyor ama noşalmıyorsan olur

0|0
    0|0
  • uzunsüre boşalmamaktan kaynaklanır

0|0
    0|0
  • Mast u az mi yapiyosun

0|0
    0|0
  • Sana yuruyo

0|0
    0|0
  • erkekte spermin biriktiği bir kese vardır.10-15 gün mast ya da ilişki olmamışsa bu kese dolar. bişey yapmazsa gece rüyada boşalır bir kısmı ;) bunu söylemiş

0|0
    0|0
  • Fazla ereksiyon hali ve sonrasında yumurtalıklarda meydana gelen ağrı, tahrik mi ettin çocuğu bir wc ye gönder.

0|0
    0|0
  • Himmm ilk defa duydum. Sana yol gostermek istemis herhal

0|0
    0|0
  • Uzun zaman boşalmamis heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;