18 yaşında hamile kaldım ne yapıcam ben?

Merhabalar. Ben 18 yaşındayım bundan 3 ay önce sevgilimle birlikte olmuştuk. 1 ay öncede ondan ayrıldım. İçime boşaldı ama ben 1 ay sonra adet olunca çok önemsemedim. Hatta 3 ayda 3 kere regl gördüm. Şüphelendiğim için idrar testine baktım pozitif çıktı... Hastaneye gittim ve bana 3 aylık hamile olduğumu söyledi. Ben de ağladım istemiyorum aldıramaz mıyım dedim o da artık çok geç dedi. Ne yapıcam? Ben üniversitede ailemin yanında okuyorum 6 ay sonra bebeğimi doğurunca ne olacak? Ne yapıcam? Aileme anlatamam beni öldürürler. Çocuğa da bir şey demedim ayrıldık sonuçta. Yardım edin lütfen...

0|0
1950

En İyi Kız Görüşü

• arkadaslar lütfen böyle kırıcı yorumlar yapmayın hepımız ınsan oğluyuz herkes hata yapar kimse masum degil o kadar seviyodur kı bir an nefsine hakim olmustur o ister mı hayatının bitmesini zaten arkadas zor durumda neden böyle diyosunuz yargılamayın... bak hamilymısn günah aldırma ama zaten aldırmaman artık coccuktan ayrıldın aama ordada bir bebek var ve onun bebegı haberi olması lazım ne olursa olsun cıkıs yolun yok ne kendine ne bebege zarar ver sakın bunu deme allaha sıgın tek yolun cagren bu...

10|1
    3|3
    • Biz uyarirken bize insan muamelesi gostermediler iyilik yapmak istedik sanane diye terslediler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• ben hekimim kızım. 10 haftaya kadar alınabilir acele etmelisin

4|3
    0|0
    • yaşın tam 18 doldurduysa daha vaktin var olabilir tam 3 aylık olduğunu kim söyledi

• bizim komşunun kızı 12 haftalıkken aldırabilmişti tanıdık dr bulmuştu

• ben hemşireyim. 9 hafta enfazla 10cu hafta alınabilir yasal olarak

• Böyle gençlere üzülüyorum yapmayın gözünü seveyim 10 15 dk zevk için hayatınızı mahvetmeyin. Çocuğa söyle.

2|3
    1|0
  • geçmiş olsun 5 dk lık zevk başına bak neler açtı ailen öğrenecek kızım fahişe oldu diyecek seni dövecek belki çocuğu öldürecekler ve üniversite hayatın son bulacak cidden mallığın sonucu aferim sana. ulan bu yaşta yapıyorsun korun bari salak diyecem ama olmayacak çünkü salaklığın daniskasını yapmışsın sen

1|1
    1|0
  • Gençlik bu durumda işte yazık

0|2
    1|0
  • Zerre kadar senin icin uzulmuyorum o karnindaki cocugun basina geleceklerden endiseliyim kendine sahip olamayan cocuguna ne yapar

0|1
    1|0
  • Ohhhhhh iyi olmus nasi keyfim yerine geldi varya yapmayin su booku diyoruz ben ozgurum benim hayatim benim kararim diyosunuz biz seviyoruz sizene diyosunuz ama o sevdiginiz bizden daha fazla guvendiginiz sevgiliniz sizi hamile birakinca bura yine bu guvenmediginiz kisilere soruyosunuz nabicaz diye kusura bakma ben oh olsun iyi olmus insallah ikiz olurlar diyorum

0|1
    0|0
  • yapıcağın şu hemen o çosoğu aldır '!!! yazık etm e çcoouğa ama senind ehaklı nedenlerin oal bilir felan filan...

0|0
    1|0
  • Hmm kazığı yemeden düşünceksin. 18 olayımda diye düşünmüşsün. Kaç yasından beri istek vardı. Karnının üstünde merdivenden düş !!!

0|0
    1|0
  • Sonuçta araştırman gerekli uygun doktoru.

0|0
    0|0
  • 5 dk lik zevk için kendinizi tutamıyorsunuz, onu o zaman düşünücektin.

0|1
    0|0
  • Her şeyi yap yap hamile kalınca öldürürler beni.

1|1
    1|0
  • Müstahak size.

0|1
    1|0
  • Bunu yapar ken utanmadin.. Şimdi söylemeye mi utaniyorsun.. Sen üniversite oluşan ne yazar... Bu kadar okumuş sun dah cahilsin

0|0
    1|0
  • O Boku yemissiniz bir kere bakacaksiniz artik. Cocugada soyle haberi olsun

0|1
    1|0
  • Üzücü bir tecrübe. Sevişirken biraz bilinçli olsaydınız böyle şeyler olmayacaktı. Ayrılmanız önemli değil, iki medeni insan gibi ne yapacağınızı konuşun, eminim bir çözüm yolu bulacaksınızdır.

0|0
    0|0
  • Babas8yla konuşup yıldırım nikah için gün alacaksın.

0|0
    0|1
  • Bakirelik beyinde olmalı diyen kızlar. Erkekler yapıyorda biz kendi isteğimizi neden bastıralım diyen kızlar bakın bakında ibret alın başkada bişey demiyorum.

0|0
    1|0
  • Malmisin kizim sen ayrildik sonuçta ne ya tek başına mı yaptın sen çocuğu

1|0
    0|1
  • Oh iyi olmuş ettiğin boku temizle bakm yapmasaydin günah

1|2
    2|0
  • demen lazım yapmasını biliyo sahipte çıkacak ama srnde evkenmeden yaparsan öyle olur insan birliktelik yaşadıgını bırakamaz sen terk ediyon ne rahatlık cocugun umrunda olurmu işini görmüş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 18

• Bune rahatlik kusura bakma ama ailesinin oldurecegini bilen biri boyle bir hata nasil yapar? Cokmu zor namusunuzla ewde oturmak?

2|1
    0|0
  • Oh iyi olmuş.

0|1
    1|0
  • Babası bilmeli

1|1
    0|0
  • babasına haber ver ama kendini en kötüsüne hazırla yapmışssın bir hata ama bu herşeyi mahvetmez güçlü kal

0|1
    0|0
  • çocuğa söyle yinede haberi olsun annenle falanda git konuş anlat bence

0|1
    0|0
  • Çocuğu arayıp haberdar edeceksin. Yaptığı çocuğa sahip çıkacak.

1|1
    0|0
  • oha bu nasıl olmuş sen tıpbi mucizemisin canım

0|0
    1|0
  • Ne mi yapacaksın?
    küfür etmemek elde değil ya

1|1
    0|0
  • deli misin cocuga haber ver. tek yaptigin bir sey degil. sorunluluk tek sana ait degil. cocuga haber ver ya aldirin ya doguru

0|0
    0|0
  • yapacak pek bişey yok

0|1
    0|0
  • Nasil suphelendin regl gordugun halde

0|0
    0|0
  • 18 yaşında elin adamıyla ilişkiye giriyorsun öyle saf gibi ortada kalırsın işte

0|1
    2|0
  • Oh iyi olmuş

0|0
    2|0
  • Canım cahillğine ceriyorum bu durumu aklı başında değilmiş ama artık kabul et sen bir annesin o senin canın çocukla bir konuş olmaz ise adam akıllı dayak ye rahim bolgene fazla zarar gelsin mumkunse kay duş eğer ben vicdanımı unuttum diyorsan eğer ailevi durumunuz iyiyse okulu bahane et yurt dışında doğur buyut gelme ulkeye hiç

1|0
    0|0
  • babasına söyle sonra da bakın bir çaresine

0|0
    1|0
  • kurtaj tabiki o yaşta sakın doğurma mantıklı düşşün

0|0
    1|0
  • Çocuğu doğurur yetimhaneeye çocuk Esirgeme kurumna ver derdimde ona dilim varmaz senin 5 dk lik zevkinizi için çocuk gitti işte annenler e anlat çocuğa söyle gerizekali hamileyim de annenler ede anlat sarhoşken oldu içki icmisyim falan de bul bir bahane

0|0
    0|0
    • Ama eger bu soru trolse inşallah gerçekte de böyle bişe başına gelir yarabiiiiim eğer trolse

• Kendin büyüt veledini :-D

0|0
    1|0
Yükleniyor...