Penisim 12 cm Evlilikte Sorun Olur mu?

Evlenecegım kız çıt pıtı bir kız. Penisim kalın degıl ve 12 cm. ikimizde zevk alırmıyız yoksa birimiz zevk almaz mı? Kafaya cok taktım.

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntı olmaz korkma

0|1
    0|0
    • peki neden kız icine 18 cm de alabılıyorsa eğer o kız 13 ten nasıl zevk alcak?

• Alır diyorsam alır vajina organı esnek organdır içeri girilen cismin şeklini alır anladın mi

• cok sagol mihriban peki penis ince bile olsa o vajina penisi el gibi kavrar mı sıkı tutar mı yani?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• taksan iyi edersin

0|2
    1|0
    • herkezi kendin gibi cuval mı sanıyorsun sen zeki

• Kız bakireyse ilk senin kini tadacak yani daha uzununu isteme gibi bir lüksü yok merak etme birde senden hoşlanıyosa parmağın girse bile hoşuna gider :)

0|1
    0|0
    • sen bu işi bılıyon :)

• en onemlisi de zina yapmamıştır insallah cunku zina yaptıysa orası genişleyebılır yapa yapa.

• E evlencekmişsin sormadın mı sanmıyorum öyle olcağını ayrıcs geri toparlıyor vajina

Erkekler Ne Diyor 8

• merak etme kardesım sorun olmaz cok fazla

0|1
    0|0
    • abi bir sorun da penisin ince olması yani seks esnasında penis bosta gelip giderse ben nasıl zevk alcam nasıl bosalıcam oyle bosta gelip gitme olabılır mı?

• yok olmaz abıcım takılma bu kadar

• 12 cm ideal kardeşim boşuna kafana takma, önemli olan işlev.. Yani erken boşalma olmasın olsa bile karşındaki kişide orgazm olana kadar idare et senden iyisi olmaz ;)

0|1
    0|0
  • Daha uzun olsaydı daha iyidi

0|1
    0|0
    • ama kız minyon bir kız :)

• Sende seni o şekilde kabullenen hatunla birlikte olacaksın bu kadar

• dogru dıyorsun peki vajina ince bir penisi bile kavrar mı bir el gibi?

• Ön sevismeyi uzun tut abicim ise yarar heralde

0|0
    0|0
  • kız hayal kırıklıgına ugrayacak.

0|0
    0|0
  • Zayıf minyon kız al derim

0|0
    0|0
  • bişey olmaz benımkı 12.5 - 13cm aynı durumdayız :D

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
    • neden olmaz nedenini de yazarsan sevınırım kardesım

• o da dedigim gibi hiç sıkıntı olmaz vajina ona göredir zaten. ama en son ihtimal dedigim gibi bir doktora gider halledersiniz. önemli olan sevgi.

• anladım cok dogru

Yükleniyor... ;