Vajina iç dudaklarim sarkik?

Nasil sarkittin falan demeyin tamamen genetik. Sorum su kocam soğurmu simdi ben sogurum falan demeyin tek gecelik bisey degil sonucta bir omur paylastiginiz insandan bukadar basit bisey yuzunden sogurmusunuz bence olmaz oyle sey sonucta orasi da bir organ kusuru olmasi normal sizinde vucudunuzda kusurlar vardir illaki objektif bir sekilde cevap verirmisiniz sogunurmu cidden?

0|0
336

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilimin çok büyüktü iç dudakları ve çok siyahtı ilk görüşte itici geliyor sonra alışıyor insan oral yapacak olursa oda ilk seferde yadırgar haberin olsun siyah mı seninki de

0|1
    0|0
    • Yok pembe ama bir dudak diğerinden biraz daha büyük renk kötü değil

• Teşekkür ederim

• Ben teşekkür ederim :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• soğusa bile zamanla alışacaktır.
    görmüş biri ise durumun normalliğini fark edecektir zaten.

0|0
    0|0
  • vagina dudaklarının sarkık olmasının sebebini cok ilişkiye girmekten falan sanalar ya ergenciktir ya da beyinleri ergen kalmıstır..
    soruna gelince: bu bir kusur değil. kimisi sarkık ic dudakları daha tahrik edici bulur, seven insan vaginayla degerlendirmez
    eger pantolon giyince rahatsız etmiyorsa, 2-3 kat üstüsüte büzülecek kadar uzun/sarkık değilse sorun değil.

0|0
    1|0
    • Etmiyo ama adetken zor oluyo biraz estetik yaptirmayi düşünüyorum fiyatları nasıl acaba biliyomusunuz

• detaylı bilgi ve soruların icin özel yaazabilirsin. ama bence cok takıntı yapma

• Teşekkürler

• yok ya sabah akşam orayamı bakacak sanki takma kafana ilişkiye girerken bile bakılmıyor oraya fazla oral yapılmadığı müddetçe

0|0
    0|0
  • sadece sermayem orası gözüyle bakmayın evlilikte ya da beraberliklerde aletiymiş onun vajinasıymış kimse buraya takılmamalı insan aklıyla tavır ve duruşuyla birlikteliği yürütür aklını-huyunu sevsin bırak dert etme böyle basit şeyleri.

1|0
    0|0
    • Etmiyorum artık teşekkürler :)

• Çok kafanıza takıyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Soğumam tabiki, ben onu vajinası için almadım sonuçta :)

0|0
    0|0
    • Saol ya rahatladim yeminle :D

• Rica ederim ne demek sadece seven herhangi bir erkegin nasıl davranacagını tarif ettim 😊

• dışarıda duruyor değilmi sanki bir parça gibi ben sevmem ama seven çoktur orak yaparken değişik olur

0|0
    0|0
    • Evet parmak izini düşün o boyutta bir parca sarkiyo seven varmidir cidden

• Cidden iyi biseymi

• evet kesinlikle ya azdırdın beni şimdi hayal ettimde

• Soguyacak bir durum yok. Yapisi geregi oyle. Ayrica dudakli bir vajina daha guzel. Oral sekste daha cok zevk verir. Bence dudakli bir vajinaniz oldugu icin sanslisiniz

0|0
    0|0
  • ayy hiç sevmem ve zevkte almam bence adam soğur ilişkiden zevk almaz bu ilk şeyler olmasa bile artık ilerleyen vakitlerde sıkılır

0|0
    0|0
  • belkide sana sarkık geliyordur? büyük dudaklı olabilir ki bu normal bence

0|0
    0|0
  • Kafana takma bence herkesin bir kusuru vardır.. sanki onu mu beğendi seni aldı..

0|0
    0|0
  • Çok da önemli değil bence sonuçta kim bilir evlendiğin kişinin penisi nasıl olacak :)

0|0
    0|0
  • Hicbisi olmaz gormuyosunki orayi

0|0
    0|0
  • seni vajina dudaklarına bakıp soğuyan koca olmaz olsun. ama bak ben mesela küçük göğüslü olursa baştan derimm istediği kadar güzel olsun: sen dünya ahiret bacımsın diye :)

0|0
    0|0
    • Ahaha yok fiziğim iyi çok şükür göğüsler ve kalça büyük bel ince ama işte vajina sorun :(

• Yuh abartmissin sen

• işte erkek en baştan sorun ederse o dudaklarını senninde işin olmaz. bende diyourum baştan 95 altı mümkün değil diye :)

• Bir sorun olmayacaktir ama cok sorun ediyosa küçük bir estetik operasyonla çözülür

0|0
    0|0
  • önemli olan verdiği zevktir ben sogumam

0|0
    0|0
  • saçmalık oranamı bakıcak sürekli oranla evlenmiyor ya senin :D

1|0
    0|0
  • olabilir kişiden kişiye değişir. kadın dediğin estetik görünmeli yani bakmalı.

0|0
    0|0
  • estetik yaptır basit bir ameliyat zaten

0|0
    0|0
    • Ücretlerinden haberin var mı

• 2000-5000 arası hastanesine göre değişir
      arkdaşım var

• şu an yapamam durumum yok evlendikten sonra eşim isterse yaparim

• çok takılcak bir sey degil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar panik yapma, paranoya yapma ve sorun etme. Hiçbir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • sevgilim soğumadı seninkini bilemicem , sonuç olarak işlevi onlar için daha önemli.

0|0
    0|0
  • ne alaka ya adam işlevine bakıyo şekline değil

2|1
    0|0
    • olayı bitirdin helal :)

• kadın sünnetinde dudaklar değil klitoris kesilir

• bilgilendirme için teşekkürler ben hep dudaklar sanırdım

Yükleniyor... ;