Gay olanların kız arkadaşlarına hisleri duyguları nasıl?

gay olanlar kız arkadaşlarına tam anlamda aşık olup yoğun duygular besleyebilir mi?bir gayle evli olmak ilerde sıkıntı yaratabilir mi?sadakat konusunda kız arkadaşına karşı nasıllar?bu konuda tecrübesi olan veya fikri olan varmı arkadaşlar?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bayanla sex yapmak bir gay icin ( özellikle cok feminen biri degilse tahminim) cok zor birsey degil bir. Ikincisi, bir iliskinin tek parcasi sex hic degil. Son olarak gay olupta cocuk yapan, evlenen cook insan var sirf toplum baskisi, ya da cesitli nedenlerden dolayi, tabi sonra esim neden hep ilgisiz ve kaciyor diye problemlerin cikmasida cok dogal oluyor...Bir gay bir kizla sex yapiyorsa, bu onu hetero yapmaz, tabi bu kisi o kiza karsi ask ve ilgi duyuyorsa, o zaman ona bisexual deriz.

Bu uzerine kendimden yola cikarsam: Ben cok denedim bir kiza karsi sevgi, ilgi duymayi onu kiskanmayi falani filani, yok olmuyor, sex bu isin en kolay kismi bile diyebilirim ;) Suan erkek arkadasimla cok cok mutluyum. Herkese asik olmak nasip olsun diyorum. Esen kalin...

1|4
    0|2
    • Kısaca ben nonoşum deseydin ne zamanımızı alıyon anlamadım inançlı mısın sen ? müslüman mısın? müslümansan inançlıysan ki inançlı olmasadan müslüman olmasadan öteki tarafda görürsün aşkı maşkı babayı yedin sen he hadi esenle kal sen. '' Hani Lut'da Kavmi'ne şöyle demişti: ' Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz ? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz ? Doğrusu siz ölçüyü aşan bir kavimsiniz.

• Senin zamanini almak ne kelime! Sizin gibi zamaninda herseyi okumus arastirmis ve uzerinde cok dusunmus, insanlara cok soru sorup onlari anlamaya calismis kisilerin zaten herseyi bildikleri icin, yazilarim size degil :) Ben genelde henuz herseyi yeterince iyi bilmeyen insanlarla iletisim kurmayi severim. Keske herkes etrafini sizin gibi bu kadar cabuk aydinlatsa...Nasilda iyi insanlar var be :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• 2 i*ne yolda karsılasmıs..

1.ibnde demıskı bana kayarmsın?

2. i*ne demıs yok sen bana kay

anlasamamıslar...

ozamn demişler bırbırmıze soru soralım bilen bilemeyene kaysın.ok

1. i*ne sormus '' dama çıkar miyav miyav der .bil bakalım nedir?

2.i*ne demiş ki bildim ''zürafa ''

1.i*ne de demiş ki '' nerden bildin ÇAPKIN '' :)))

sizce bu adamların karı kızla işi olur mu ?

2|4
    1|5
  • Arkadaşım adı üstünde "gay" neden karşı cinsten biriyle evlenmek ya da onunla birlikte olmak istesin ki? Eğer hem erkek hem de kadılardan hoşlanan birinin yönelimden bahsediyorsan buna biseksüellik denir. Sadakat konusuna gelirsek nasıl heteroseksüelleri genel olarak sadakatli ya da sadakatsizdir diye nitelendiremezsek, eşcinseller üzerinden de böyle bir genelleme yapamayız. Eşcinsellik sadece bir yönelimdir, eşcinsel ya da heteroseksüel olsun farketmez bir kişinin sadık olup olmadığını yönelimi değil onun karakteri belirler.

1|2
    0|0
  • gay olanlar aynı zamanda eğer kızlardan da hoşlanıyorsa kızlara tabi ki ilgi gösterebilir diğer yandan erkeklerden de hoşlanmış olduğundan bu normal çiftlerin birbirini aldatması gibi aldatmalara sebep olabilir yani erkeğin bir kadını başka bir kadınla aldatması gibi bu durumda da bir kadını bir erkekle aldatabilir. bu aldatma durumu zaten gay olsa da olmasa da vardır tek fark erkekle ya da kadınla aldatmasıdır. eğer kadınlardan hoşlanmıyorsa fakat evlenip çocuk istiyorsa mecburiyetten ilişliye girer çocuk sahibi olmak için onun dışında pek karı koca cinsel ilişkisine yanaşacağını sanmıyorum. sadakati ise bilinmez kişiden kişiye değişir. ( mantıken her yönünü düşününce bu sonuçlara vardım. ) umarım yardımcı olabilmişimdir

0|0
    0|0
  • ıkı ıbne yolda karsılasmıslar bırı otekıne demıs ısler nasıl sorma osurmaya vakıt yok cok ıyı demıs))

0|3
    0|3
  • hepsini birer güzin abla olarak görüyorum :/

1|0
    0|1
  • Besliyorsa bu gay değilde biseksüel olduğu anlamına gelir zaten.

2|1
    0|0
  • "Gay" sözü i*nenin ingilizcesi. Niye bunu kullanıyorsunuz anlamıyorum. Sonuçta i*nelik baki.

O değil de zamanın ne getireceği bilinmez, olur ya "erkekle aldatılmak" koymaz mı kadına?

0|0
    1|3
    • yerli malı yurdun malı herkez onu kullanmalı :D:D sözü tecelli bulmuş...

• "i*ne" olarak kullanilan söz Ingilizce'de karsiligi "faggot". Gay kelimesi genelde butun ulkelerde (en azindan avrupa ve Ingilizce konusulan ulkelerde diyebilirim) genel gecer bir kelimedir daha cok homoseksuel kelimesinin kisaltmasi gibi kullanilir. Senin dedigin "i*ne" kelimesi daha cok "faggot" gibi asagilamak, kucuk dusurmek amacli kullanilir. ;)

• böyle bir şeyle karşı karşıyamı kaldın ?

0|0
    0|0
  • biseksüelim

0|2
    0|1
  • Genelde kızlara aşık olmazlar , ama arada istisnalar var tabi ama cinsellikte mutlu oluyorlarmı bilemiyorum orası muamma ama fakat , bu durum bisexler için uygun mesela benim arkadaşım bisexüel kızla 5 yıllık ilişkisi oldu fakat kız trafik kazasında öldüğü için ilişkileri bitti şimdi erkek sevgilisi var gayet mutlular :-)

0|0
    0|0
  • gay nasil bir bayana asik olsun ya? :D gayin manasi nerde kaldi ozaman evlilige gelince gay bir bayanla neden evlensin en fazla mahalle baskisindan kurtulmak icin evlenir.. yani bir gayin bir bayanla isi olamaz diye dusunuyorum.. öbür türlüsü bisexueldir her ikisi tercihidir o baska..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• adi üstüne gay. erkekten hoslaniyor. benim gay arkadaslarim var kiz arkadaslarimdan iyilerdir ama onlar kadinlara karsi hic hissleri olmuyor. Gaylen niye evlenesin anlamadim? Escinsel onlar. Biseksüelse birsey diyemem ama uzak dur öyle tarzlardan derim.

0|0
    0|0
  • bunu bilmiyorum da lisedeyken bi kız vardı ama çirf cinsiyetli neyse kendi sınıfından bi kıza aşıktı nasıl oluyor anlamıyorum erkeklere karşı arkadaşlıktan öte bir şey düşünmüyordu birde kızın onunla çıkmasını evlenmelerini bile hayal ediyordu :(

0|0
    0|0
  • Gay birinin kiz arkadasi olmaz..olsa bu onu gay değil bi yapar

0|1
    0|0
  • gay biri neden bi kızla olmak istesin ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;