İlk gece korkusu!!...

oyuncakaraba
Arkadaşlar evlilik öncesi ilişki yaşamaya karşıyım. herşeyimle kendimi eşime saklıyorum. bütün ilkleri eşimle yaşamak istiyorum. evleneceğim kişnin de bakire olmsaini istiyorum fakat bunu nasıl öğrenebilirim? yani direkt sormak olmaz elbette ama bir şekilde daha önce hiç bir beraberliğinin olmadığını sormak öğrenmek istiyorum bunu nasıl yapsam daha uygun olur?
Güncellemeler
+1 yıl
hayır işin diğer bir tarafı da var tabii. şimdi ilk gecede kan gelmeme meselesi de var. biliyorum bakire kızların en büyük korkusudur bu ama ben de korkuyorum. hani ya beni kandırdıysa gibisinden. ulan ne biçim vesvese bu yaa.
İlk gece korkusu!!...