Artık pornodan azmiyorum bir gelin arkadaşlar?

Gizli Üye
Arkadaslar 18 yaşıma geldim 3 senden beri izliyorum ve artık kolay kolay bir hareketlilik olmuyor daha çok tecavüz videolarına ilgim arttı.. Ben nereye gidiyorum yahuu siz dede böyle kaymalar oluyormu yani izledigim videolarda farklılık olması lazım başka türlü masturbasyon yapıcak kadar etkisi olmuyor tavsiyeleriniz... ?

Özet :normal ferrelerden azmiyorum ve farklı alanlara gidiyorum sizdede oluyor mu?
Artık pornodan azmiyorum bir gelin arkadaşlar?