Vajinusmus belasını yenenler var mı?

kuyuduzu
Kendimce kimler vajinusmus hastalığındalar, forum ortamlarında dikkat etmeye çalışıyorum. Doğru sonuçlar verecek diye bir şey yok. Ancak çok da yanılacağımı sanmıyorum. Konuya gelelim tekrar, aslında soru gayet açık. Evlendiğinde vajinusmus sorunu olduğunu anlayıp da yenenler var mı?
Ayrıca sizden ricam, bu yazıyı okuyup aynı zamanda vajinusmus sorunu olan varsa yaşını belirtebilir mi? Gizliden yazsın farketmez yeter ki cevaplasın.
Vajinusmus belasını yenenler var mı?