Erkekler siz yürürken cinsel organınız sizi rahatsız etmiyor mu?

bunu merak ettim gerçekten :D ne bileyim yürürken otururken ayak ayak üstüme atarken o minnak ne alemde oluyor? :D sürekli varligimi hissediyo musunuz pipinizin yoksa hic yokmus gibi mi? :)))

2|0
038

En İyi Erkek Görüşü

• sadece pipi yokki birde yumurtalar var. zaman zaman tabiki rahatsızlık olur. sizde göğüsler hayatınızda nasıl duruyorsa bizde de penis ve yumurtalar öyle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• evden cıkmadan tembıhlıyorum eger yaramazlık yaparsa kafasına bır saplak atıyorum suratı kıpkırmızı oluyor sonrada ben uzuluyorum dd

0|0
    0|0
  • Durum bazen kötü olabiliyor, minnak sokakta bir anda uyanırsa artık gizlemek için debelenmek kalıyor.
    Bacakbacak üstüne atarken ufakda olsa rahatsız ediyor hatta oturtuğumuz yerde biraz aşağıya doğru kayalım baksır kenardan baskı uygulayınca ya uyanıyor ya da acıdan iyice kıvranıyor.
    Mesela yatarken yüzüstü yatınca kafayı yukarıya Veririz genelde çünkü böylelikle varlığını hissederken küçük sürtünmeler ara sıra minik hazlarda verir.
    Peki en büyük dert ne zaman oluyor diye soracak olursan.
    Bir toplantıda veya derste çişimiz çok geldiğinde hemen ereksiyon olup kumaş pantalonda hatırı sayılır bir büyüklükte (19cm olduğu için ben çok zorlanıyorum bu anlarda) ortalkta beliriveriyor. Wc gidene kadar havada!
    Okuldayken bele ceket vey polar bağlayıp giderdim wc ye iş yerinde ki toplantılarda elimdeki dosyayı aşağıya indirip iki elimi birleştirip gidiyorum.
    Ama kızlar durumu biliyor olmalı ki ne zaman öyle yapsam yandan yandan gözler hep oramda olur :D

Haz da alsak almasakda varlığı güzel bir his.
    Ama bazende başımıza bela :))

0|0
    0|0
  • Yav bu nasıl bir sorudur bu nedir çok meraklıysan vereyim de takıl bigün öyle anlatmayla anlayamazsın

1|0
    0|0
  • Oscar la yaşamak ne kadar zor biliyormusun :))
    Bazen aklına esiyor , zor kullanıyor beni takip et diyor ☺

0|0
    0|0
  • üzerinde yatınca rahatsız ediyor. o yüzden çekyatta yatmayı seviyoruz, tam araya geliyor, bulutların üzerinde gibi uyuyoruz.. :)

0|0
    0|0
  • bacağıma bağlıyorum ben uslu uslu duruyor yerinde

0|0
    0|0
  • minnak olan hissetmiyodur varlıgını tabiii :)

0|0
    0|0
  • Damarıma bastı

0|0
    0|0
  • Benimki sünnetsiz olunca her halimde sürtünme halinde ama haz veriyor sünnet derisinden dışarı çıkıyo pipi başı

0|0
    0|0
  • küçük olunca sorun olmuyor. tripotlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • Rahatsız etmiyoda kalkınca biri görür fark eder diye tedirgin oluyorum :) bende hep sizinki yürürlen yırtılmıyomu diye merk etmişimdir :))

0|0
    0|0
  • Bir o bacak, bir bu bacak, pat küt gidip geliyor işte ne yapsın garibim.

0|1
    0|0
  • Arada rahatsız ediyo. Testisler sıkışıyo falan.

0|0
    0|0
  • minnak olayın sonu :)

0|0
    0|0
  • Bunu niye merak ettin acaba? :-)

0|0
    0|0
  • özelden yaz sen bana açık açık söylerim herşeyi :))) ciddi diyorum

0|0
    0|0
  • Varlığını hiç bir zaman unutturmaz ki. Ayrı bir demokrasi gibi sanki herzaman

0|0
    0|0
  • Hissediyoruz ben o yüzden boxer giyemiyorum slip tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Ereksiyon haricinde hissedilmez

0|0
    0|0
  • Ben bacagima bagliyorum rahatsz etmesin diye :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;