Penisim aşağıya doğru eğri vaziyette muz gibi düşünün bu sıkıntılımıdır?

iç çamaşırından mı kaynaklanan bir şey ne yapmalıyım

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• Benzer soruya daha önce de cevap yazmıştım. (www.kizlarsoruyor.com/.../q2414669-penisim-biraz-egri-bu-bir-sorun-mu)

Aynı cevabı buraya aktarıyorum:

Penis eğriliği büyük oranla "peyroni" adı verilen kireçlenme türü bir rahatsızlıktan ileri gelir ve eğrilik düzeyine göre operasyona gerek olup olmadığına karar verilmektedir.
    Çok çekingenseniz, internetten araştırıp bulacağınız kaynaklarla eğriliğin cinsel hayatınıza olumsuz etki edip etmeyeceğini öğrenerek doktora gitme kararını gözden geçirebilirsiniz. Muhtemelen birtakım penetrasyon pozisyonlarda ağrı verebilir, veya bazılarını hiç uygulayamayabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • iyi ki bir şeyin yok. bizden çok sahip çıkıyorsun.

• Vücudunuzun herhangi diğer uzvu kırıldığında ne hissederseniz aynısını hissedersiniz.
      Hadi işi espriye vuralım: kırık olsa duramazsın. Çıkıktır o.
      İşin şakası bir yana; kırılmış olması ihtimali muhtemelen kıkırdak dokuda meydana gelecektir ve böyle bir durumda kangren olabilirdiniz. Çünkü erekte olduğunuzda kıkırdak yapıların arasına kan dolup damarlar sıkıştırılarak sertlik sağlanmış olur.
      Yani öyle bir durum olduğunu zannetmiyorum. Her seferinde usanmadan söylediğim ancak insanların bir türlü sıkılganlıklarını atamayacaklarını bilerek önerim yine de şudur: daha kötü olmasından korkuyorsanız doktora gidiniz.

• şu an için gerek olmadığını düşünüyorum. evlendiğim zaman olabilir

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Penisin kırılması, bükük durması gibi durumlar şu nedenlere bağlıdır:
    -Seks sırasında pozisyon yanlışığı: Ata binme pozisyonu (Kadının üstte erkeğin altta olduğu pozisyon) veya yapılacak ani hareketler.
    -Yanlış mastürbasyon: Eğer bir cisme penisini sokup çıkarmak suretiyle mastürbasyon yapıyorsan, bükülmeye sebep olabilir. (El ile yapılırken de istisnaen görülebilir)
    Bunun dışında tabii iç çamaşırı çok az etkili olmasına karşın yine de etkili olabilir.

0|0
    0|0
    • cinsel ilişkiye girmedim. normal insanlar gibi el ile yapıyorum

• Sen bence onu kokundem kes at

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Normal değil.
    Düz olması gerek erekte halinde.
    Çözümü var mı bilmiyorum. Tıp buna çözüm sunuyor mu bilmiyorum m

0|0
    0|0
  • Ereksiyon halinde mi dediğin gibi?

0|0
    0|0
  • yorumlara bakınca sanki kızların şeyi var bizim yok. bizden çok araştırmışlar yapısını anatomisini.

0|1
    0|0
  • Kalktığı zaman mı bu durumda?

0|0
    0|0
    • evet

• Ben problem olarak görmüyorum hatta böyle muz şeklinde hafif eğik penisler daha çekici geliyor. O yüzden dert etme ;)

• haklısın bencede :D

• Yok ya ne alaka

0|0
    0|0
  • O zaman amuda kalkarak gireceksin ilişkiye ☺☺☺

0|1
    0|0
    • ilişkiye giremiyecek kadar değil ilişkide sorun olacağını saanmıyorum ama sağlık açısından bir zararı var mı onu merak ediyorum

• Kesin bilgi istiyorsan ürolojiye başvuracaksin. Burdaki bilgiler sağlıklı olmaz.

Yükleniyor... ;