Hiç olmaması gereken birisiyle birlikte oldum ve o benim arkadaşım yani arkadaşımdı. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Özetlemek gerekirse konu cinsellik değil, yani evet birlikte olduk. 1 kez. ve isteyerek tabiki ama şöyle anlatim. O benim yakın arkadaşımdı, herşeyimi bilirdi. Tüm özel hayatımı hatta erkek arkadaşlarımla neler yaşadığıma kadar. hep anlatırdım. Son zamanlarda yalnızdım ve sürekli onunla muhabbet ediyorduk. birde çok sık yüzyüze konuşmazdık, netten konuşurduk. Ama yaz tatilnde evime döndüğüm için sürekli aynı ortamdaydık. aynı çevre. aynı arkadaşlar. Onunla çıkmak diye bişiy düşünemezdim çünkü onunda aşık olduğu bi kız vardı ve kız benim arkadaşım. hala çok yakın olmasakta arkadaşım ve bunu yapamam hani. Bana ilgisinin hep var olduğunu biliyordum ama ne bilim aldırmazdım. Bana güzel bişiy derrdi ama ertesi gün yine bi sıkıntımı anlatırdım aşk hytımla ilgili ve hep akıl verirdi. beni mutlu etmek için söylediğini düşünürdüm. Ona çok güvenirim. yani yıllardır hayatımda ve bu normal. daima yanımda olmuştur. yani iyi gün dostu değildir çok ama kötü günümde hep o vardır. Bu son 1-2 aydır bi farklıydı. sürekli mesajlaşma. konuşma. güzel sözler. kişiliğimi hep överdi. hep gülümsetirdi beni. Başta benden hoşlandğını söylediğinde bile inanmadım. Sonra beni inandırdı. Özetle baya baya kanıma girdi. Olmaz dedim ve bu durumu anladı. haklıydım çünkü bunu arkadaşıma yapamam 1, ikincisi çevresel etkenler. herkes şok olurdu. bunu göze alamazdım. Anlayışla karşıladı. normal arkadaşı gibi oldum yine ama bi akşam öyle bi organizasyon vardı. birlikteydik. ondan hoşlanmaya başlamıştım ve bunu kendime bile itiraf etmekte hala zorlanıyorum. bunu kabullenemem. ama içten içe bunu bildiğim için evet dayanamadım ve birlikte olduk. Ertesi gün herşey normaldi. eskisi gibiydi. konuştuğumuzda hep eskisi gibi konuşuyordu. Ama durum şimdi biraz karıştı. Yani bende kıskançlk gibi duygular çıkmaya başladı. 10 gündür her gece rüyamda onu düşünmesem bile onu görüyorum. Nie konuşmadığını merak ediyorum. Halbuki bunu soramam bile. Çünkü baştan olmaz diye ben dedim. Oldu bitti ve ben nasıl bu durumu garipsiyorsam o da garipsiyordur. Konuşmaya devam etsek hep bi tarafım düşünmeye devam edicek ama öyle samimi arkadaşımdı ki silip atamıyorum. Bunlar olmadan önce ona korktuğumu söylemiştim. eskisi gibi olamamak.. biliyorum eskisi gibi olamicaz evet ama kötü düşünmekte istemiyorum aslında ama ya çok iyi düşünüyorsam? ya ben sadece bi heves,meraksam.. birlikte olduk ve şimdi eskisi gbi öyle ilgili konşmuyo, güzel şeyler demiyo hatta hiç konuşmuyo ve buna bozulsamda bu duruma sesimi çıkartmıyorum. çünkü tersini niye yapsın ki diye düşünüyorum. Aslında şimdi son 1-2 aydaki gibi değilde, aylar önceki sadece derdimi paylaşayabileceğim o kişiye geri dönmüş gibi. Bilemiyorum garip hissediyorum. Olmamam gereken duygular içindeyim. Susup içime atıyorum kimseye diyemiyorum. diyememde. Onunla bile konuşamıyorum çünkü aslında düşündüğüm kadar iyi olmamasından korkuyorum. Bu birazda en son ilişkimden yediğim darbeler yüzünden oldu. Söylediğin şey karşı taraf için anlamsızsa bişy dememek daha iyi.
Güncellemeler
+1 yıl
Soru şu; benim ne yapmam gerektiği... ve onun ne düşündüğüyle ilgili tahminleriniz..

Konuşmamı söyleyenler için belirtim, bi kere denedim. olmadı. umursamadı ve ertesi günü konuyu açmadı. tekrar konuşsam bile dediklerime deyip deymiceğinden emin değilim
Hiç olmaması gereken birisiyle birlikte oldum ve o benim arkadaşım yani arkadaşımdı. Ne yapmalıyım?