Hatun dediğin nasıl olmalı?

Fizik Güzel diyelim ela gözlü burnu ağzı ölçülü gayet .. beyaz tenli simsiyah beline kadar saçları var hatunun.. kum saati ölçüsünde fiziği el avuca gelecek şekilde ama orantılı gayet bakımlı biri ..

Dış geçtikk gelelim İç güzelliğe ..

Hatun dediğin Ne yaparda erkeğini elinde tutmayii bilir ?

Siz erkekler Nasıl olcak bu hatunun hali tavrı nasıl davranacak ki kopamayasınız pervane gibi olasınız etraflarında ?

Vee güzel kızlar siz ne yapıyonuz bu erkekler dış güzelliğinizin dışında habire peşinizdeler mk özeniyom ha.

Görüyorum hep bsey yapiolar cinsellik olmuo işin içinde ne var ama çok mrak ediyorum ?

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel söyledin... ''Hatun''

Söylenişi bile güzel, farklı...

Kadın, bayan, hanım vs... ne kadar anlamsız kalıyorlar yanında, değil mi...

Aslında Hatun ise bu bahsettiğin güzel, ondan kopmak bir yana, başa taç edilir...

Hatunu uzun uzun anlatmayayım şimdi...

Biraz anne, biraz dişi, biraz sırdaş, biraz yoldaş, biraz aşık, biraz çocuk, bazen papatya bir çayırda, bazen bir çiçek uçurumda...

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• güzellikde bi yere kadar.. bnce keyf almayı bilmeli ki keyf verebilsin ve bi ömür onla geçsin.. ne biliym yemek yapamasada, nerde yenir onu bilsin.. sinemada barda nasıl eğlenilir bilmesede, bi salıncakta gülümseyi bilsin kafii...

1|0
    0|0
  • brezilyalı ablamız mulher melocia derki " sou a mulher melancia que rebola a todo instante tipo cinturinha fina e o popo gg gigante" yani ben karpuz kadınım sürekli bostanda yatan, ince belli ve koca popolu...

0|0
    0|0
  • özenti, taklitçi, birbirinin kopyası sakızlı biblolar olmayın, bireysel gelişiminize önem verin, azıcık özgüven oluşturun.

0|0
    0|0
  • gösterip vermiyolar yetiyo peşlerinde pervane olmalarına.. ama fırldaklar döner unutma.. sen fırıldak erkek mi istiyorsun peşinde yoksa gerçek özü sözü er olan erkek mi? bunu bi de de ona göre yazayım..

0|0
    0|0
  • hatun dediğin en başta namuslu ve düzgün heryönden dürüst biridir..

0|0
    0|0
  • kadın dediğin nasıl göründüğünü boşver emin ol 10 yıl sonra o görüntü hayallerde bile kalmayacak birkere belirli bir kültürü olacak zor olacak zor dediğim iki yüz verdik diye prenses caroline bağlamayacak anlayışlı olacak eşini sevgilisini herneyse artık sıkmayacak boğmayacak evde olan evde kalacak ailesinin yanında ezmeye çalışmayacak kısacası karakterli olacak...

0|0
    0|0
  • ulan insan olun yeter ya. bu ne yok şuram şöyle olsun buram böyle olsun. hangi nesilin evladısınız, kimin kanını taşıyosunuz. genlerinize ne kattılar sizin

0|0
    0|0
  • bi defa anlaşılır olmalı kimseyle kıyaslamalı ve eşiyle konuşup dışarda bulabileceklerinden içerde mahrum etmemeli

0|0
    0|0
  • çirkin olsun, orantısız olsun. bakımlı olsun temiz olsun yeter.

öteki türlü de saadece ve sadece anlayışlı olsun yeter inan.

0|0
    0|0
    • Ya hani Güzel biriyim ekstra anlaminda soyluorum cazibemde var

• Evet 40 ima cok var dha .

• ne kadar var :)

• boyle bir kiz varsa ben kopmam zaten :)

0|0
    0|0
  • Sevgi var sadakat var fedakarlık var kaybetme korkusu var daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Öncelikle kendi olmalı kendine has bi tavrı havası olmalı farkı olmalı kısaca

0|0
    0|0
  • biraz cilve biraz ilgi biraz ego tatmini tamam bu is

0|0
    0|0
  • Sokakta hanimefendi.

Mutfakta asci.

Yatakta birincil donanim olmali

0|0
    0|0
  • Ela gözlüden sonrasını okumadım. Ela gözlüyse... G_G

1|0
    0|0
    • Allahim .d ya sen oku bii

• Aaaaa .d hepsiniiii oku

• Okudum arada bi küfür kaçırmışsın ama silmeyeceğim konuyu.

Cevap verirdim ama üşendim be annem. Kişiliği olsun kafi benim için. Bakarım, uyarsa devam uymazsa yollarımızı ayırırırz.

Kızlar Ne Diyor 5

• hatun dedigin sadece zeki olmasi gerek. zekasini kullanan hatun o listeledigin seylerin hic birine ihtiyaci yoktur...

1|0
    0|0
    • Ya guzelim benimm bende onu soruorum nasil kullanilir bu zeka nasil davranilir

• hanim ol, uyanik ol ve sen sec. erkekler seni secmesin sen sececeksin.

• Ya var basimda zaten bi bela ama cokk simardi bu aralar anlamiyor laftan ona nasl davranmam gerektigi knusunda kararsizm

• ne guzelleri görduk evde kaldilar, asil önemli olan kaderi guzel yazsin

0|0
    0|0
  • cinsellik olmadigini ne biliyon bacim :D cinsellik olsa da yaa ben sevgilime handjob yaptim, surtunduk vs diye uluorta herkese anlatilmazki.

0|0
    0|0
  • ks kızlarının hepsı de anlattıklarına gore cok guzeller :D

1|0
    0|1
  • kafasina göre takilsin iste.

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;