Tampon bekareti bozar mı?

dışardayken pedler çok rahatsız hissettiriyor tampon kullanmayı düşünüyorum. bekarete zarar vermeyen kısa tamponlar olduğunu duymuştum ne kadar güvenli merak ediyorum

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Bekaret acisindan olmaz tanpon mazallah icine kacar delip gecer bos bos zevklere girme gitti gitti diye yakinirsin ;)

1|1
    0|1
    • Tesekkurler hayatim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Tampon bekareti olmayan bayanlar için. Kızlık zarı 4-5 cm içerde. Bundan daha kısa bir tampon olsa bile içinde durmaz zaten. Sen böyle aksiyonlara girme, takacağın 3 gün onada katlanıver bence..

1|0
    0|0
  • Tampon ne la.. Şu arabalardaki tampon gibi mi :/

0|0
    2|2
  • parmağını at bak mesafeye ona göre kısa tampon varsa itmeyecek ondan kullanabilirsin.

1|0
    0|0
  • Aynı pedler gibi tamponlar da farklı farklı yapıdadır , bakirelerin de kullanabileceği tamponlar var ancak kanı içeride tutmasından dolayı hijyen ve sağlık açısından tampon konusu sürekli tartışılır

0|0
    0|0
  • Şansını zorlama, zaten zor koruduğunuz bekareti bir tampona verme.

0|0
    0|0
  • bu vajen yapınızla alakalı olup riske girmeyin derim. uzman muaynesi-görmesiyle kullanıp kullanmıyacağınıza sağlıklı bilgi verebilir, merak etmeyin el değmeden muayne edilebiliyor, korkulacak bir muayne değil.(Jin. Dr. E. Ü. Tıp. Fak.)

0|0
    0|0
    • madem doktorsunuz bir soru daha sorayım. adetim bu ay çok az kanamayla geçiyor sadece kahve rengi akıntılar var. neden olabilir bu

• başka bilgilerde gerek soracağım hususi konular? koku-miktar-süreç-üşütme-enfeksiyon-miyom vs

• ilk iki gun normal akıntıyla karışık kırmızı lekeler geldi sonra kanama başladı ama çok az. normal günümde oldum. üşütme enfeksiyon koku miyom falan yok

• çarparsa tampon boyanır

0|0
    0|0
  • Bakireler kullanamıyor diye biliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;