Penisimin boyu ereksiyon halinde 10 cm. Çok utanıyorum.. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum karşımdakini mutsuz ederim diye :((?

Gizli Üye
Arkadaşlar penisimin boyu ereksiyon halinde 10 cm. Çok utanıyorum.. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum karşımdakini mutsuz ederim başkalarıyla cinsellik arayışına girer diye :(( Çok mutsuzum çoook ne yapıcam ben yardımcı olun lütfen
Penisimin boyu ereksiyon halinde 10 cm. Çok utanıyorum.. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum karşımdakini mutsuz ederim diye :((?