Arkadan cinsel ilişki sonucu popodan kan gelmesi ne demek? Çok utanıyorum ama bana yardımcı olun ne olur?

Gizli Üye
Dün partnerim ile arkadan yaptık 2-3 kere girdi zorla ben duramadım canımın acısından. Çok canım yandı. Dün de akşam otururken popomun içine doğru olan kısımda bir acı hissettim. Daha sonra tuvalete gittiğimde popomdan peçeteye kan geldi. Bugünde lavoboda büyük tuvaletimi yaparken popomun içi çok acıdı. Sonra peçetede yine kan gördüm. Ve popomun şuanda oturduğum halde hala acıyor... Bu kadar açık yazmamın sebebi detayları bilip ona göre cevaplamanız... Çok utanıyorum ama lütfen söyleyin o kan ve acı beni korkutuyor...
Arkadan cinsel ilişki sonucu popodan kan gelmesi ne demek? Çok utanıyorum ama bana yardımcı olun ne olur?