Anal seks sonrası kanama oldu problem olur mu?

Gizli Üye
Bol vazelinle ani bir giriş olduktan sonra benim apartmanı inletmemle çıkması bir oldu sonrasında acıyla kıvrandım.. Eve gelince kanadığını fark ettim! Anal sekse karşıyım ve başıma bu gelince baya bir korktum.Genç yaşımda basür veya kılcal damar çatlaması yaşamak istemiyorum :((

Hems cinslerim bakire de olsanız böyle birşey yapmak akıl mantık alınacak değil ve bunu yapan erkekler affedersiniz ama size de edecek küfür bulamadım.
Güncellemeler
+1 yıl
Aşağıda diğer yorumu okursanız isteğim dışı zorla yaptığını anlarsınız ama gene diyeyim..

Önden yaparken çıkardı kendine vazelin sürdü bana da bir kaç defa arkadan yapayım mı dedi ben hayır deyince öne bir kaç defa girdi ardından çıkartıp anide arkadan girdi bir kez ben kendimi geri çekince ççıktı şerefsiz..

Bu arada demin duşa girerken iç çamaşırımda baya kan gördüm korkudan da tuvaletimi yapamıyorum :((
Anal seks sonrası kanama oldu problem olur mu?