Çok garip ama 4 yaşından beri mastrubasyon yapıyorum devamı detayda?

Gizli Üye
Küçükken gerek çizgi film gerek dizilerdeki opusme sahnelerini görürdum bir kıpırdanma olurdu içimde. 5 yaşındaydım hatta bir cizgi filmdeki öpüşme sahnesini dondurup yastığa surtunurken anneme yakalanmıştım. Napiyon sen baban gormesin deyip kizmisti. Ne yaptığımı bilmiyordum fakat sonucunda rahatlattigi kesindi. 4 yaşındaydım. Yastığı bacak arama sokar surtunurdum. Sonunda rahatlardim. Bunum adina cimnastik derdim. Çünkü çok terliyodum yaparken cimnastik yaparkende terlenir. Bunuda cimnastik sanardim. Anneme ben cimnastik yapicam diyip karsisinda yastiga surtunurdum hic unutmuyorum. Büyüdükçe yaptığımın ne olduğunun farkına vardım. o kadar küçük bir çocuk nasil yapar bunu? Normal mi bu ya her gün yapardım hala da yaparım. bir sağlık sorunu falan olmasın
Çok garip ama 4 yaşından beri mastrubasyon yapıyorum devamı detayda?