Bir bayan ilişkiye girmeden vajinismus olduğunu anlayabilir mi? Ya da doktora giderek?

Hani doktora gitsede ne diycek ben öyle hissediyorum diyemezya nasil anlasilir?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayamaz. Seks esnasında erkek giremiyorsa yani vajina duvarları kasılıyor ve kabul etmiyorsa anlaşılır. Bunu bir seks oyuncağı ya da uygun bir cisimle masturbasyon esnasında da deneyebilirsin. Ancak masturbasyonda kendi başına olacağın için rahatlıktan ötürü anlaşılmayabilir. Cinsel birleşme heyecanında belli olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• vajinismus önceden bilinmez. ilişki anında korku nedeni ile yaşanır

0|0
    1|0
  • Merhabalar

Mastürbasyon yaparken tahmin edebilir. Fakat her birey için geçerli değildir. Ilişkiye girme ile anlaşılmaktadır

İyi geceler dilerim.

0|0
    0|0
  • tabiki belli olur.

0|0
    0|0
  • anlayamazsanırım

0|0
    0|0
  • vajınusmus ne demek

0|0
    0|0
  • Vajinismus ne canım benım

0|0
    1|0
  • bakire değilse anlaşılır vajinusmus olduğu bakiretyse ve korku varsa riw... ilacı kullanmalı ilşkide 2 saat önce (bir hekim)

0|0
    0|0
    • Ya bende var iste o korku. Peki o korkusu olanda masturbasyonda mi yapamaz. Ben yapiyorum ama korkuyorum normal ilişkiden o yüzden vajinismusum gibi geliyo baireyim

• O ne ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilişki anında kaslar penisi kabul etmiyorsa şüphelenirsin sonuçta büyük ihtimal onu işaret eder.

0|0
    0|0
  • bakire değilse kız doktor içine kontrol çubukları olur onlardan sokaran kızın da tarifiyle tutumuyla anlaşılır. ama öyle ezbere gözle bakarak bişey anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • anlayamaz. sexs sarısında kasılmayla anlaşılır bu durum. arkadaşımın ablası vajinismus muş. yaklaşık 20 sene önce. ilk çocuğuda yani arkadaşımın yeğeni tüpmüş, bu sebeple 7 sene hiç cinsel birleşmeleri olmamış.

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;