Yeni sevgiliniz ilk sevişmenizde prezervatif takmanıza karşı çıksa ne düşünürsünüz?

Gizli Üye
benim prezervatife alerjim var ve olmuyor prezervatifle acı çekiorm. Şu an hayatıma birir girdi bi kaç hafta sonra seks yapıcaz büyük ihtimal ama bn prezervtif takmasını istemiyorum kesinlikle zaten hap kullanıyorum. Kendisi çok zengin bi insan olduğundan ilk geceden kendimi hamile bıraktırtcam gibi saçma sapann düşünebilir diye korkuorm çünkü erkekler öyle. Napayım sizce
Yeni sevgiliniz ilk sevişmenizde prezervatif takmanıza karşı çıksa ne düşünürsünüz?