Çocukken farketmediğiniz ama büyüdüğünüz zaman adına cinsellik diyebileceğiniz faaliyetleriniz var mı?

mel_mel
Kimlerde vardır merak ettim.

ben 8-10 yaşlarındayken ciddi eğilimim vardı. Babamın kuzeninin oğluyla baya öpüştük falan. İnternet falan da yoktu o zamanlar nereden öğrendim bilemiyorum :) hatta o zamanlar fikrim olmasa da fantezi yapıyormuşuz ben sekreteri oluyordum :D

şimdi karşılaştık mı çok utanıyorum :D hatırlamıyormuş gibi yapıyorum çünkü gerçekten küçüktüm üzerinden 20 yıl geçmiş :)))

sizin böyle hikayeleriniz var mı yoksa ben mi değişik bir çocuktum :)))
Çocukken farketmediğiniz ama büyüdüğünüz zaman adına cinsellik diyebileceğiniz faaliyetleriniz var mı?