Bekaret ile ilgili görüşleriniz nedir? Önemsiyor musunuz?

Gizli Üye
Biliyorum burada çok soruldu yok efendim "Bozuldu mu?", "Bozuldu ne yapacağım?", "Erkek arkadaşım ne der?", vay efendim "Ona anlatayım mı?"...

Böyle böyle devam ediyor ama ben genel olarak sormak istiyorum..

Beyler soru asıl size geliyor, hedef kitle sizsiniz ve ankete de cevap verirseniz çok sevinirim..

>> "Bekaret sizin için ne kadar önemli? Çok mu önemsenmesi gereken bir şey? Sizin için ne derece önemi var?" <<

Bu soru benim için önemli.. Bu soruyu sormamın bakire olup olmamamla herhangi bir ilgisi yok aradan sızma yargılamaya gelenlere şimdiden söylüyorum..

Teşekkürler.
Evet, önemli
Hayır, önemli değil
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bekaret ile ilgili görüşleriniz nedir? Önemsiyor musunuz?