Seks yapmamak için acil bahane lazım!

Gizli Üye
Bu haftasonu sevgilimin evine gidicem, film falan seyredicez vs. Şu ana kadar cinsel birleşmemiz olmadı ben de bakire değilim ama ilişkinin başlarında seks yapmak istemiyorum. ancak o çok istekli ve ben yine de duygusal anlamda ilerlemek için oyalamak istiyorum. Eve gittiğimde ne demeliyim
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar iliskinin basindayiz seks yapmayalim dersem pek olmicak gibi, keindisi biraz fazla istekli turden, geri cevrilmis hiseder
Seks yapmamak için acil bahane lazım!