Benim gibi kız bulamaktan gay olmayı tercih eden arkadaşlar var mı?

Benim gibi kız bulamaktan gay olmayı tercih eden arkadaşlar var mı? Evt yaş oldu 26 ama bir tane bile kız arkadaşım olmadı. Arkadaş bu ne kadar naz uğraş espri yapmaya çalışmalar para harcamalar neymiş bir tane 2gramlı kız verecek diye. Ama geçen sene oldu şöyle bir kadınsı pasif arayım dedim sanalda bile bir sürü buldum ne Trip ne başka bişey. Evet bn yokluktan aktif gay oldum.

1|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten haklısın kızlarda dış görünüşe bakıyor bende gayım ve seninle aynı duyguları yaşadım kızlarla uğraşması çok zor katlanacak gibi değiller bence herkes kendi cinsiyle daha çok mutlu olur benimde bir erkek partnerim var çok mutluyuz birbirimizi anlıyoruz kızlar gibi kaprisler saçmalıklar yok bana göre kızlarda lezbiyen olursa daha çok mutlu olurlar bir insanı ancak kendi cinsi anlayabliyor

0|1
    3|2
    • Sonunda benim gibi biri bulabildim valla kardeş derdime tercüman oldun resmen :)

• senin gibi birçok kişi var buna inanabilirsin :) insan mutlu olduktan sonra gerisi önemli değildir en iyi cevap içinde teşekkürler

• Ö.d ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Gay lar yokluktan değil varlıktan "gay" oluyor... Sen den çok iyi abaza olur...

0|1
    0|0
    • Ya bolluktan ya yokluktan bn aktif gayim sorum erkeklere ztn siz kızları muhattab almıyorum nasıl ki siz beni muhaytab almıyorsunuz. Sonra da çeneyle kız tavlanıyor diyorsunuz. Ulan kız dışıma bakıp iki kelime etme fırsatı vermiyo ki o dediğiniz meşhur iç güzelliğimizi öğrensin.

• Tövbe estagfirullah...

• Estağfirullah el azim ve etubu ileyh

Erkekler Ne Diyor 4

• beyninle ve duygularında değilde ç.künle düşünürsen bu abazalıkla 80 yaşına kadar bile "2gramlı kız" bulamazsın. gay olman herkes için hayırlı olmuş tebrik ederim

0|0
    0|0
    • Seni Bi hadım etsinler de bak bakalım o meşhur duygularınla aşk yaşıyor musun?

• senin kafana sahip olmaktansa hadım edilmeyi tercih ederim :)))

• Yorumdaki soruma cevap değil sadece laf sokma sanatı çalışmaları klasik gençlik işte. Arkadaş diyorum ki san hadım olduğunda beyninle düşünüp bir kıza aşık olabilecek miydin? Büyük ihtimalle kadın cinayeti\cinayetleri işlerdin

• :)))) ahahasfhahfashfas tebrikler dostum iyi yoldasın.. tercih meselesi.

1|1
    0|0
    • Ne gülüyon aq

• Sen nerde yaşıyor 18liklere kayıyorlarmış İzmir İstanbul Antalya falansa belki olur. Küçük şehirlere gel de gör durumu. Adam yakışıklıdır kız da içimiştir o şekilde olur. Sanki elini sallasa ellisi gibi konuşuyoruz bol keseden atıyonuz.

• istanbulda bu olay cok dostum izmirdede durum öyle askerlik yaptığım için biliyorum. sallama değil gel istanbul'a veya izmir'e görürsün ortam herşey dostum ortam.. para değil.. içme zaten var o olayda sanki kız bilmiyor ne olacağini zaten yollu olmuş :D

• kadınsıyım ve en şık en güzel şekilde giyinerek senin koynunda uyumak güzel olurdu .senin istediğin en güzel kıyafetlerimi giyinip senle güzel zamanlar yaşamak isterim .

0|0
    1|0
    • Tşkler teklifin için ama uzağızdır büyük ihtimalle bn şuan malatyadayım ;) sağol inş bulursun gönlüne göre biri

• Trabzon da okuyorum şimdi araydı geri dönecek trabzona işi düşerse belki olur zor ihtimal ama hayırlısı

• derslerinde başarılar dilerim arkadaşım .haklısın çok zor trabzona gelmem .belki başka zaman nasip olur .:))

• ya evet bende baktim kiz falan yok erkeklerden hoşlanayim dedim. zamaninda kiz bulsaydim erkeklere bakmazdim bile... aklinizi başiniza alin daha kaç defa söylemek gerekir GAY OLMAK TERCIH DEGIL! hiç bir insan isteyerek eşcinsel olmaz

0|0
    1|0
    • Sn gay misin. Eşcinselliğin fizyolojisi ya da fizyopatolojisi daha ispatlanamadı. Bn büyük oranda psikolojik olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla sana katılmıyorum

• Hastalık olmayabilir ama bak sen de dedin yönelim yani bir karar bilinçle ilgili bir şey. Fizyolojik Bi açıklaması şuanda mevcut değil ztn. Yani Bir insan isteyerek eşcinsel olur doğuştan değil. Çevre faktörüyle olur lakin genetik de değil

• "isteyerek" demek bilincli şekilde kizlardan hoşlandigin halde erkeklerden hoşlanicam demek oluyor. insan nasil böyle bir seçim yapabilir? mesela sen nasil kizlardan hoşlandigin halde yok ben artik eşcinsel olucam dersin? insanlar tarafindan hakarete ugramayi, ezilmeyi, dişlanmayi kimse istemez. Ve eğer gelecekte eşcinselliğin hastalik (psikolojik veya b.) oldugu ortaya çikarsa bu yine seçim olmaz çünkü hasta olmayi seçemezsin.

Yükleniyor... ;