Bir Erkeğin Cinsel Hayatını Kabusa Çeviren İllet: Travmatik Mastürbasyon Sendromu

Bildiğiniz üzere normal mastürbasyon el ile penisi uyararak boşalmak şeklinde gerçekleşir. Ancak travmatik mastürbasyon sendromuna sahip erkek bireyler penislerini yatak, hali, yastık gibi yüzeylere sürterek mastürbasyon yaparlar ve klasik mastürbasyondan zevk alamazlar. Bu durumda bireyin hem psikolojisini hemde cinsel hayatını olumsuz yönde etkiler çünkü travmatik mastürbasyon sendromu olan erkek penisinin üst yüzeyine baskı uygulanmadığı takdirde zevk alamaz bunun için partneriyle normal ilişki yerine sürtünme yoluyla ilişkiye girmek ister bu durumda partnerini rahatsız edeceğinden aralarındaki cinselliğin bitmesine sebep olabilir.

Zor bir durum ama çaresi var!

Bu sorunun çaresi var elbette ama hemen çözülecek bir süreç değil. Bu ise ilk olarak mastürbasyon şıklığınızı azaltmakla başlamalısınız. Penisinizin sürtünme karşısında uyarılmasını azaltmak için bu çok önemli. Son travmatik mastürbasyon yaptığınızdan on beş gün geçtikten sonra kayganlaştırıcı bir madde ile normal mastürbasyon yapmayı deneyin çok büyük ihtimalle zevk alamayacak ve boşalamayacaksınızdır ancak üzülmeyin bu gayet doğal.

Penisinizin bu sürece alışıp uyarılması uzun sürecektir. Bunun için ön onbeş gün gibi belirli periyotlarda bu işlemi gerçekleştirmeye devam edin tabi bu arada sürtünme yoluyla mastürbasyondan kesinlikle kaçının bunun içinde en iyi yol yalnız kalmamaktadır.

Mümkün oldukça dışarıda vakit geçirin ve kendinizi meşgul edecek bir hobi edinin

Evdeyken de elinizden geldikçe yalnız kalmamaya çalışın odanızda değilde mümkün oldukça salonda vakit geçirin bu sizin travmatik mastürbasyona karşı şeytana uymanız engel olur :) . Bu dediklerimi uyguladığınız durumsa muhtemelen en geç altı ay içinde normal mastürbasyona karşı uyarılmaya ve zevk almaya başlayacaksınızdır.

okuduğunuz için teşekkür ederim. =)

#Normam


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...