Düzenli olarak tonik yapmak ne işe yarar? Ne kadar bekletilmeli ve ne sıklıkla yapılır tonik?

Gizli Üye
Meraba arkadaşlarr :) Şimdi ben de tonik var ama pek yapmamıştım.Yazın canım sıkıldıkça yapmaya başladım.Watson'ın ürünü toniğim.Acaba ne sıklıkla yapılıyo bu tonik ve yüzümde ne kadar bekletmem lazım ? Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim :)
Düzenli olarak tonik yapmak ne işe yarar? Ne kadar bekletilmeli ve ne sıklıkla yapılır tonik?