Cildinizdeki renk eşitsizliklerine nasıl bir çözüm buluyorsunuz?

Redamancy-4 u
Özellikle kadınları ilgilendiren bir soruyla geldim bugün cildinizdeki ton eşitsizliklerini nasıl ortadan kaldırıyorsunuz?
#reda
Cildinizdeki renk eşitsizliklerine nasıl bir çözüm buluyorsunuz?
Güncellemeler
1 yıl
Cilt tonunu eşitleyen kremler var onlardan kullanıyorum tamamen böyle iyi bir sonuç vermiyor ama en azından makyaj filan yapınca herhangi bir sorun olmuyor aşırı bir fark olmayanlar için tavsiye edilir
Cildinizdeki renk eşitsizliklerine nasıl bir çözüm buluyorsunuz?