Kaynanam dünürüyle beraber evde her işimi eleştiriyor, çamaşır yıkayamıyormuşum! ne yapmalıyım?

FireandFire
Bir tanesine dayanamıyorken iki oldular! Bir de senkronize gelip çamur atıyorlar. Sabah çarşafları toplamışlar da bunlar hiç beyazlamamışmış, ne yapmışım da grileşmiş caaaanım yepyeni çarşaflar, havlular onu soruyorlar. Ne yapmalıyım?
Kaynanam dünürüyle beraber evde her işimi eleştiriyor, çamaşır yıkayamıyormuşum! ne yapmalıyım?