Nişanlım "Ben çamaşır yıkamayı bilmem." dedi, işleri bana mı yıkmaya çalışıyor?

FireandFire
Bazen gerçekten ne istediğini anlamıyorum. Sizce neden "Ben çamaşır yıkamayı bilmem." dedi, beni kullanmaya çalışıyor olabilir mi?
Nişanlım Ben çamaşır yıkamayı bilmem. dedi, işleri bana mı yıkmaya çalışıyor?
Hayaller sevgilinle çamaşır katlamak, gerçekler arkasına bakmadan uzaklaşan sevgili...
Napam ben?
Nişanlım "Ben çamaşır yıkamayı bilmem." dedi, işleri bana mı yıkmaya çalışıyor?