Geçmişi nasıl unutabilirim ki? Nasıl kurtulurum bu illetten?

icerdekibiri
Geçmişten kurtulmak istiyorum. 489 günden beri unutamadığım birisi var. Bu 489 gün içinde defalarca kez unuttum dedim,tamam artık o yok dedim ama hep bir yerlerde karşıma çıktı.Yeni birisini sevmeyi denedim,yeni birisi oldu ama hiçbirisi onun gibi olmadı.Gülüşüne aşık olduğum bir adamı nasıl unuturum hiç bilmiyorum.489 günden beri acı çekmekten yoruldum.489 günden beri yokum resmen hayatta.Dile kolay 489 gün. Unutmak istiyorum ama içimdeki bu tarifsiz şey bitmiyo.Hiç bitmez mi bu? Onu kazanmak için o kadar çok şey yaptım ki. Gittiği ortamlara gittim,ona defalarca kez yazdım.Ama onun bir kez bile umrunda olmadım.O sadece konuştuğu diğer kızlar gibi gördü.Şimdi lütfen söyleyin bu lanet geçmişten ben nasıl kurtulurum ?
Geçmişi nasıl unutabilirim ki? Nasıl kurtulurum bu illetten?