Eski sevgilim mesaj attı. Tam unutmaya çalışırken ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

metaane
eski sevgilim geçenlerde mesaj attı... ben tam unutmaya çalışırken, tam unutmuşken o tekrar çıkıyo karşıma..şimdilerde başkasıyla sevgili ama yine de aradı beni keşke beni bırakmasaydın ben sennle çok mutluymuşum sen çok iyi davranıodun vs..benden ayrılan oydu ve bitmemesi için yine elimden geleni yapmistim ama yinede bitirdi buna rağmen keşke karşıma çıksaydn seni seviorum die dio... benden ayrılma sebebi olarak çok çocuksusun demişti üstelk bu da benim gururumu kırdı açıkçası.. sonuç olarak bu kız ne yapmaya çalışıyo..2. bi şansı kimseye vermedim bugüne kadar.. vermemde..ama aklımı çok karıştırio bu kız çok farklıydı..ilk kez böyle hem çok mutlu eden ve çok üzen biriydi ve ilk kez bu kadar bağlanmistim sanirim.. nolur bana ciddi bi yardım lazım ne yapmam gerek bu kız ne yapmaya çalışıyo?
Güncellemeler:
+1 yıl
hayatındaki cocukta benm onnlayken en cok kıskandığım cocuk..
+1 yıl
gençler en kötü şeyi dün akşam yaşadım :/ eskişehirliyim kızda öyle..kızın sevgilisi kocaelinde..bende kocaelinde okuyorum.. tesadüf şu ki... aynı otobüse binmişiz.. ve otobüs full doluydu.. bileti de tesadüfen yanıma kesilmiş :/ ve yolculuk boyunca konustu pişman olduğunu hissettm sesi çok titredi.. 3-4 saat konustuk :/ ben çok garip oldum o da öyle..ama o baskasına ait.. annesi bana dönmesini istioms falan off cok boktan oldu bu tesadüf ://
Eski sevgilim mesaj attı. Tam unutmaya çalışırken ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.
12
4
Görüşünü yaz