Eski sevgilisinin mahallesinden neden geçti?

ImConfused
yaaa bugun ben disardaydim. sevgilimde disardaymis. bana yazdi benzinlige gitmis ordan sonra eve gidecekmis. tamam dedim. sen ne yapacan dedi , eve gidecem dedim.. sonra onun arabasini benzinlikte gordukten sonra, eski sevgilisnin mahallesinin ordan gecti arabayla, tam mahalleden ciktigida gordum. ve sinirlendim, cunku bir suru yol var neden o mahalleye giriyo? Aradim, ne isin var o mahallede dedim, ne yani gecemezmiyim dedi.. eski sevgilinin orda oturdugunu biliyorum nasil gecersin dedim! iyi birdaha gecmem ozaman, icin rahat olsun dedi. yaa onu cok kiskaniyorum, hele birde eski sevgilisi ona tekrar yazacak diye sinir oluyrum, veya birsekilde benimki ona kanarsa diye korkuyorum.

Biz 7aydir beraberiz.. (simdiye kadar rahatsiz etmedi kiz bizi) o kizin bir diger eski sevgiliside benim arkadasimin kocasi, ayri zamanda benim sevgilimin en samimi arkadasi oluyor ve onu ariyormus o cifti rahatsiz ediyormus bazen. arkadasim sinirliydi. benimkinede yazarmi, acaba benimkinin ona halen hisleri varmi diye merak ediyorum.. iliskileri soyle bitti: bu kiz benimkini aldatmis, ve aldattiktan sonra benimki ayrilmis, bu kiz afettirmek istemis ama benimkisi afetmemis ve arkadasca bitirmisler. heralde küsler ama bilmiyorum tam. sevgilimle ne konusmaliyim bu durum hakkinda? rahatsiz oluyorum o kizi gorunce, ama sevgilimin bir acigini yakalamadim, ama onun evinin ordan gecmesi sinir etti beni, yarin konusacam.. ne önerirsiniz? ona biseyler izah etmek istiyorum. beni yanlis anlamasin
Eski sevgilisinin mahallesinden neden geçti?
2
6
Görüşünü yaz