Terkeden erkek 'mutlaka' geri döner mi?

Gizli Üye
Bundan yaklaşık 1 hafta önce sevgilim beni terketti..Eski sevgilim..Benden de " başka birinden hoşlanıyorum " diyerek ayrıldı.Son sözleri de beni teselli eder gibiydi..Durum Trajikomikti yani..

Durumu anlattığım arkadaşlarım " ne olursa olsun 'mutlaka' geri döner ve dönecek de " dediler..Umut etmek istemiyorum.Hemde hiç istemiyorum AMA kafamda bir soru dönüp duruyor " Geri dönecek mi acaba , onlar haklı mı ? " ..Birkaç yerde de şu söze denk geldim. " Terkeden kadın belki döner ama terkeden erkek mutlaka geri döner. "

Siz ne düşünüyorsunuz ? Geri dönecek mi sizce ?
Güncellemeler
+1 yıl
Ya arkadaşlar sadece zamanında söyleyemediklerimi söylemek için geri dönsün istedim o kadar.Çok da meraklı değilim canı cehenneme yani ^_^
Güncellemeler
+1 yıl
Ben cevabımı aldım arkadaşlar teşekkürler .
Terkeden erkek 'mutlaka' geri döner mi?