Eski sevgilim dönmek istiyor, yeni biriyle konuşuyorum, arada kaldım, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Eski sevgilim aylar sonra geri dönmek istiyor ve ben yeni biriyle konuşuyorum arada kaldım ne yapmalıyım ???

eski sevgilimle güvensizlik yüzünden ayrıldık...Daha doğrusu o ayrılmak istedi...2 aydır onla konuşuyorduk ve bana sevdigini söyledi ben yolun başındayken ona 1 yıllık sevigilimin beni aldattıgını ona çok güveniyordum ama o beni aldattı o yüzden sonuna kadar güvenmeme bekleme dedim ben çok zor atlattıgımı aylar sonrada senle çıkıyorum dedim lütfen bana aynı şeyleri yaşatma dedim eger yapamıcaksan başlamadan bitsin dedim..O da tamam güven bana aynı şeyleri yaşatmıyacam dedi..ama çıkmaya başladıktan sonra ilgisiz olmaya başladı...birinden bişey duydum ve ona sordum..o da sen bana güvenmiyorsun güven olmadan bu iş yürümez kaçıncı bu dedi birbirimizi kırmadan bitsin dedi.. bende şok oldum sen bilirsin dedim sadece...ondan ayrıldıktan 2 hafta sonra biriyle konuşmaya başladım ilk başta arkadaş gibiydi her derdimi dinliyordu bana çok destek oldu daha sonra aramızda bişey olmaya başladı 1.5 aydır falan konuşuyoruz sadece 2 gün önce ilk defa buluştuk muhabbeti falan çok iyi çokta iyi anlaşıyoruz ona benim hakkımdaki herşeyi anlattım o da bana anlattı tabi..bu arada eski sevgilim msj atıyodu sürekli ama cevap vermiyodum çok kızgındım ona...ve o gün şans ya eve dönerken karşılaştık görmemelikten geldim her zamanki gibi msj attı küsmüyüz diye yine cevap vermedim dolmuşa binmiştim geldi yanıma oturdu görmemezlikten geldim...niye cevap vermiyorsun niye beni görmemezlikten geliyorsun dedi bende sana çok kızgınım dedim ne yaptım sana ben sana hiç yalan söylemedim dedi ama ben öyle düşünmüyorum sen yalancının tekisin elde ettin sonra bıraktın gittin dedim sevgili olunca noluyor sanki bişeymi yaptım sanki dedi elde etmekten kastın ne dedi bende ona anlamıyorum çıknca noluyor onu sana sormak lazım çıkarın ne diye dedim benim bi çıkarım falan yoktu çok pişmanım o gün moralim bozuktu sende saçmalayınca sinirime hakim olamadım bende öyle bişey dedim çok pişman oldum 2 gün sonra msj attım ama sen cevap bile vermedin ne yapsaydım hiç bişey olamış gibimi davransaydım hem bu çocuk oyuncagımı moralin bozulunca bitecek bu mu yani dedim hayır tabiki çok pişmanım dedi bende neyse ya bunun bi önemi yok herşey bitti dedim bitti mi gerçekten dedi evet bitti dedim... o da biraz bekledi sonra ben sana yaln söylemedim kendine iyi bak dedi gitti saol sende dedim yüzüne bile bakmadım...gece yine msj attı ben sana yalan söylemedim ben seni kandırmadım ne yaptım ben sana bu kadar lafı hakkettim dedi bugün beni çok üzdün dedi bende sen beni üzmüştün hiç bişey dememiştim şimdi üzülme sırası sende iyi geceler dedim uyudum.. aynı dershanedeyiz aynı sınıfatyız dik dik bakıyor sürekli görmemelikten geliyrum ama vazgeçmicek gibi... onun beni kandırmasından korkuyorum konuştugum çocukta başka şehre gitcek üniversiteye hazırlancak tekrardan...Onurda sürekli peşimde dolanıyor beni kandırmasından korkuyorum ne yapmalıyım sizce çıkmıyoruz sadece konuşuyoruz ama onu kırmak istemem...Ne yapmalıyım sizce...?
Eski sevgilim dönmek istiyor, yeni biriyle konuşuyorum, arada kaldım, ne yapmalıyım?
10 Görüş