Canım burnumda?

Arkadaşlar cidden bu işin içinden cikamiyorum. Yakın arkadaşlarımdan birinin yakın arkadaşı ile çıktım aynı ortama giriyoruz falan baya samimiydik. 2 gün kadar çıktık. Ama 3 yıldır kimse ile çıkmıyordum. Ne biliyim çok kıskançti güzeldi ya 2 gün çıktık ama onun öncesinde 2 hafta kadar hoslanma dönemi oldu. Allah var hergün arıyordu konuşuyorduk insan ister istemez alısiyor. Biz bunla çıkmaya başladık neyse işte bizim ciktigimizi kimse bilmiyordu yakın arkadaslarimizdan başka. Ne sosyal medya da ilişki yaptı ne fotografimizi attı. Yalnız gibi durumlar paylasiyordu. Sınır oldum bende aynısını yaptım. O da bana başkasını mi seviyorsun gibisinden kızdı bişey demedim. Daha sonrasında buluştuk hep birlikte arkadaşlar falan gezdik ettik. Ben akşam ona bugün baya fotoğraf cekildik siteye at dedim o da bana benim senden önce 5 aylık bir ilişkim oldu ayrılalı 1,2 ay oldu şimdi kız görür ayıp olur dedi bende bana onu engellediğini söylemiştin demek hala önemsiyorsun diyip ayrıldım. Biz ayrıldıktan 1 hafta sonra eski sevgilisi ile yeniden barıştı. Görseniz böyle durumlar tweetler falan. Açıkçası çok zoruma gitti. Madem kızla barisacakti biz neden çıktık veya benle çıkarken kızla konuşuyormuydu bilmiyorum ama cidden çok üzüldüm. Şimdide her gece inanin istemsiz düşünüyorum. Twitter bakıyorum ınstagram bakıyorum ne yazmış ne paylaşmis diye. Yakın arkadaşımın doğumgünü var mutlaka orda karsilasacagiz ve yanında sevgilisi olacak nasıl davransam bilmiyorum ya da gitmesem mi? Inanirmisiniz resmen adamı özlüyorum nasıl geçecek ne yapacağım yapmalıyım bilmiyorum. Nasıl durumlar paylaşayım bilmiyorum ne yazsam da beni Merak etse bana yazsa. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar lütfen
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar şimdi kızla samimi bir şekilde fotoğraf attı facesine, ne yapmalıyım Ya çok kötüyüm şu an cidden
Canım burnumda?