Nolur bana yardım edin hoca yokmu rüya tabircisi korkudan yatamıyorum Allahla aram çok iyiydi onu çok seviyorum?

gunahkarnapcamben

İki gün önce hayatımı özet geçemem kötü çocukluğum var ben Allahı çok seven bir insanım ama annemi kaybetim babam beni sevmiyor babam para icin kendini bile satıcak adam kuzenlerimin babaları ilgileniyor anneleri benim başımda bir anneanne var sürekli alman kuzenlerimi seviyor hep ailem yüzünden Allaha isyan ediyorum iki gün önce anneannemle kavga ettik çok konuşuyor evim vardı evimin parasını yedi paramı yiyor ama alman kuzenlerime hürmet ederken beni eziyor 21 yaşındaym hala çok eziliyorum sabrım kalmadı ağlayarak Allaha Allahım senden nefret ediyorum ala ala benim annemini aldın nefret ediyorum senden adaletin yok senin vb şeyler diyip isyan ettim isteyerek olmadı sonra pişman oldum günahı ailemin boynuna sonra gece uyudum rüyama azrail girdi çok öfkeli çok korkunçtu ve başka birinin canını aldı önce rüyama karabasan girip beni gıdıkladı ve dua tövbe ederek uyandım sonrada azraili gördüm rüya tabirinde ac cekerek ölücegim yaziyor ve korkuyorum bir gun mutlu olmadm sevdigim adamla evlenmeme az kaldl ve ben ölücekmiyim delirme derecesine geldim hem bu dunysda çekiyorum hem ahirete çekicem hem ömrüm az bugünde anneannem fal baktı kahve fali bakiyor kendine baktl falında tabut cıktı korkuyorum ölmek istemiyorum evlenio mutlu olup insanlara yardm etmek istiyorum 😭😭😭😭😭😭 rüya tabiri yorumcularına sesleniyorum rüyam benim ecelimin geldiğinemi işaret ediyor?

Nolur bana yardım edin hoca yokmu rüya tabircisi korkudan yatamıyorum Allahla aram çok iyiydi onu çok seviyorum?
9 Görüş