Burcunuza karşı insanlardan en çok nelerden yana şikayet duyarsınız?

Kaçın__Kurası
Bir boğa olarak yanlış bilinen bazı konulara açıklık getireyim..

1 - İnatçı olduğumuzu söylerler..

Bu aslında doğru olduğu kadar da yanlıştır. Kişisine göre tavır alırız. Yeri geldiğinde dünyanın en anlayışlı, uyumlu insanı olabildiğimiz gibi yeri geldiğinde de en inatçı çekilmez bir varlık olabiliriz. Bu tamamen karşımızdaki insanın bize olan yaklaşımına bağlı olarak değişmekte..

2 - C. inselliğe düşkün olur.

L. ibido konusunda akrep ile boğaların bayrağı önde taşıdığı doğrudur. Bilinen yanlış ise boğalar her önüne gelenle ilişki yaşamaz. Sadakat duygusu geliştiği için yeri geldiğinde sevdiği insana ulaşmak için tüm kısmetlerini geri tepebilir. Asil bir yol çizerler bu yolda..

3 - Hayvan gibi yer, yemek düşkünü olurlar.

Yemek yemeyi severiz ama önümüze gelen her yemeği de yemeyiz. Örneğin her insanın sevmediği yemekler olur. Buradaki amaç doymaktan ziyade kaliteli beslenmek olmalı. Damak zevki gelişmiş boğalarda güzel yemeklere ulaşmayı amaç edinir. Bu arada fil gibi yemeyiz. 😆 64 kilo olan biri olarak vücut kitle endeksine dikkat ediyorum.

4 - Sabit fikirli olurlar.

Aksine her insanın görüşüne saygı duymakta ve onları dinleme yanlısıyız. Fikirleri kendi dünyamızla uyuşmazsa yine kendi bildiğimizi okuduğumuz noktalar olabiliyor. Ama genel olarak empati ekseninde hareket ederiz. Sabit oluşumuz savunduğumuz konular neticesinde ortaya çıkar. Onun dışında genel sohbette karşılıklı iletişimi saygı, anlayış çerçevesinde sürdürürüz.

5 - Genellikle sessiz olup konuşmazlar.

Yapı itibariyle sakin insanlarız. Çok düşündüğümüzden birde kendimizi konuşarak yormak istemeyiz. Fakat en sevdiğimiz insanların yanında o suskun dil açılır. Ayrıca ciddi duran insan gider yerine espirili güleç bir insan gelir. Bu konu tamamen nerede, nasıl kiminle olduğumuza göre değişir.

Şikayet edilen konuları burcunuzu ekleyerek yazarsanız sevinirim.
Burcunuza karşı insanlardan en çok nelerden yana şikayet duyarsınız?
Burcunuza karşı insanlardan en çok nelerden yana şikayet duyarsınız?
4
2
Görüşünü yaz