Birinin bizden hoşlandığını burcumuza yaptığı övgüden anlayabilir miyiz?

Gizli Üye
Bütün psiko-astrologları topladım ve bir toplantı yaptık. Ortaya attığım tezi onaylattırdım. Hoşlanılan kişiye ait olan özellikleri, hoşlanan kişiler genel anlamda kendisinin beğendiği özellikler listesine yerleştirir türevinden yola çıkaracak olursak, aslında hiç bilmediği "burç" kavramını da övmeye başlaması sonuçlu neyse çok boş yaptık soru başlıkta.
Birinin bizden hoşlandığını burcumuza yaptığı övgüden anlayabilir miyiz?