İkizler Burcunun 3 Özelliği!

ӄıᴢıʟ10

Merhaba sevgili ikizler burçları, yükselen burcu ikizler olanlar benceye hoş geldiniz, nasılsınız? Bugün biraz ikizler burçlarından bahsetmek istedim. Yorumlar da buluşalım mı?

  • Hava elementindeyim..
  • Merkür yönetimindeyim..
İkizler Burcunun 3 Özelliği!
  • Çok konuşurum, arkadaş canlısıyım, çevrem kalabalıktır, çok hiperaktifim, alınganım, uyumluyum herkes tarafından çok sevilirim...

Özgürlüğüne düşkün kafasına göre hareket etmekten hoşlanır

İkizler Burcunun 3 Özelliği!

İkizler burcunu taşıyan insanlar asla özgürlüğünü kısıtlatmaz. Hayatında birileri olsa bile aynı şekilde devam eder. Karşısındaki kişinin ona güvenmesini ister kendisini asla değiştirmez. Değişmesini istemeyin. Kankalarını hayatından çıkarmasını beklemeyin.

Duygusal, kolay ağlayabilen çok kırılgan ve zarif insanlar

İkizler Burcunun 3 Özelliği!

İkizler burcu insanı çabuk ağlayabilir şahsen benim en sevmediğim özelliklerinden birisi budur kadını da erkeği de kolay şekilde ağlayabiliyor. Çok alıngan haksızlığa gelemez sinirinden ağlar belki ama asla içinde tutamaz. Ağlayarak boşaltır içini üzmeyin onları anlamaya çalışın.

Modaya önem verir meraklıdır

İkizler Burcunun 3 Özelliği!

Yeniliklere merakı vardır. Kim ne giymiş, ne sürmüş, ne takmış onun için önemlidir. Moda ile son derece ilgilidir. Değişken bir ruh haline sahiptir. Bazen çok renksiz sade bir elbise tercih ederken bazen de rengarenk bir elbise tercih edebilir. 👗 sınırsız gardrop hediye edebilirsiniz ona.. :)

Mutluluğunuz daim tüm güzellikler sizinle birlikte olsun.
sevgiyle kalın.

İkizler Burcunun 3 Özelliği!
37 Cevap