Hadi biraz Aşk konuşalım!

Hadi biraz Aşk konuşalım!

Her gökcismimize özel bir burç vardır. Venüs burcumuz bizim sevme biçimimizi anlatır.

Aşağıdaki yorumları Venüs'ün hangi burçtaysa onu okumalısınız.

Venüs Koç olanlar

Bodoslama aşık! Eğer sizden hoşlanmış bir Venüs Koç varsa bilin ki o buluşma gerçekleşecek. Biz şimdi neyiz kısımlarına falan da gelmeden bir bakmışsınız yüzük takılmış bile. İlişkide hoşuna gitmeyen bir durum olduğunda hemen öfkelenir; ama problemi de ilk o konuşur. Bol bol kahkaha hem atar hem de attırır.

Venüs Boğa olanlar

Temkinli aşık! İlişkiye başlamadan önce bu kişi güvenilir mi sorusunu çokça kendine sorar. Sadakat ve tensel uyumda onun için önemlidir. Birlikte yiyip içip keyifli vakit geçirmek öncelikleri arasındadır. Maddi olarak da kendini güvende hissetmek ister. İlişkiye emek verir ve sağlamlaştırır.

Venüs İkizler olanlar

Hızlı aşık! Aslında adı çıkan İkizler burcu değil Venüs burcu ikizler olanlar :) Eğer bir Venüs İkizler kişisiyle birlikte olacaksınız şimdiden bol bol bilgi edinin; çünkü merakını daima dinamik tutmak zorunda kalacaksınız. Seyahat rotalarınızı da hazırlayın. Sürekli yeni yerler keşfetmek, öğrenmek onun için önemli olacaktır.

Venüs Yengeç olanlar

Hüzünlü aşık! Duyguları daima dalgalıdır. Korunmak, kollanmak ve güvende hissetmek ister. Tabi sizi de şefkatle kucaklamasına izin vermeniz gerekir. Karnın aç mı? Soğuk su içme hava soğuk gibi cümlelerle sık sık karşılaşabilirsiniz. Aile geleneklerine bağlıdır. Bir Venüs Yengeç birlikteliği içindeyseniz çeyiz bohçalarını hazırlayın.

Venüs Aslan olanlar

Gösterişli aşık! Eğer bir Venüs'ü Aslan olan birinden hoşlandıysanız yapmanız gereken güçlü olmak, en tepedeki kişi olmaktır. Kendinden emin kişileri ve güç sahibi kişilerden hoşlanır. Neticede o bir Venüs Aslan. Zaten kendini seviyor. Bilinenin aksine onu iltifatlarla da mutlu edemezsiniz. O zaten en iyisi

Venüs Başak olanlar

Detaycı aşık! 6 yıl önce ilk göz göze gelmemizin yıl dönümünü nasıl unutursun? gibi bir cümleye maruz kalırsanız bilmelisiniz ki Venüs Başak burcunda bir partneriniz var. Birlikte bağ bahçe çapalayın, puzzle yapın ya da aynı işi yapıyor olun. Detaylara takılmaktan ilişki olduğu yerde sayabilir. O hallolsun evleniriz, şu iş bitsin hallederiz gibi cümleler duyabilirsiniz.

Venüs Terazi olanlar

Dengeli aşık! Onunla kavga etmek zordur. Bir şekilde orta yolu bulabilir. Tabi dengeyi sağlayayım derken şirazeyi kaybetmezse. Bazen de zeytinyağı gibi su üstüne çıkmakta üstüne yoktur. Eğer bir Venüs Teraziyle birlikteyseniz davetlere bol bol katılıp boy gösterebilirsiniz. Şimdiden kıyafetlerinizi hazırlayın.

Venüs Akrep olanlar

Tutkulu aşık! Bu tutkulu olma hali kontrol altına alınmazsa sahiplenicilik kısmı biraz sıkıntılı olabilir. Bazı sırlarda olabilir. Bir de özellikle Venüs'ü Akrep olan birini aldatmamanızı öneririm, sonuçları biraz kötü olabilir. Aynı zamanda mahremiyetine de önem verir. Kendinin farkında olmayan bir Venüs Akrep ise krizden, kaostan beslenebilir.

Venüs Yay olanlar

Öğretmen aşık! İlişkide öğrenmek ve öğretmek ister. Deneyim alışverişi onun için önemlidir. Partnerini çok yüceltebilir. Hatta o kadar yüceltir ki bu sefer kendini yetersiz bile hissedebilir. Abartılı aşk yaşayabilir. Duygular coşkuludur. En iyisi siz bol bol şehir ve ülke seyahatlerine çıkın

Venüs Oğlak olanlar

Kuralcı aşık! Eğer bir Venüs Oğlak kişisiyle birlikteyseniz muhtemelen 5 yıl sonra söz, 5 yıl 3 ay sonra nişan, 6 yılda da düğün yapacaksınız. Neticede sistem zarar görmemeli. İleriye dönük planlar yapılmalı. Düğüne kadar gülüş estetiği yaptırıp saçının uzunluğunun bilmem kaç cm'e gelmesinin tarihlerinin bile belli olduğuna yemin edebilirim.

Venüs Kova olanlar

Sosyal aşık! Venüs kova bir partneriniz varsa bir kulüpte, dernekte ya da arkadaş grubunda tanışmış olma olasılığınız çok yüksek. Siz baş başa yemeğe çıkacağınızı zannederken bir anda telefonla birilerini arayıp mini bir topluluk içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Sizinle birlikte ekstrem sporlar da yapmak isteyebilir, hazırlıklı olun

Venüs Balık olanlar

Fedakar aşık! Biri adanmışlık mı dedi. Bu pozisyon aynı zamanda ilahi aşk pozisyonudur. Bütünün iyiliğini düşünür, sınırları yoktur. Bazen de her şeyi akışına bırakır, gözlemci pozisyonunda bekler. Eğer Venüs Balık burcunda biriyle birlikteyseniz onu ideallerine uyum sağlamanız önemlidir.

Sizin Venüs burcunuz ne?

https://mobile.twitter.com/elcinsoysal_

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

Hadi biraz Aşk konuşalım!
52 Cevap