15 Ağustos Haftası: Burç Yorumları

15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Koç

Bu hafta, kariyer alanında netleşmeyen konuların üzerine giderek bilinmezlikleri çözümleyebilirsin. Çalışma ortamında ya da sağlığınla ilgili çıkış yolları bulabilirsin. Aşk hayatında, doğruluğundan emin olmadığın konuların üzüntüsünü yaşamamaya dikkat etmelisin. Sosyal çevre alanlarında geçmiş konuları açmak keyif kaçırabilir. Mevcut rutinlerde geçirmekte fayda var. Hafta sonunda ise yakın çevre alanlarında iletişim trafiğinin artacağı ve kısa kısa seyahat planlarının yapılacağı güzel bir zaman dilimi.

Yükselen Boğa

Bu hafta farklı kültürleri tanımak, uzak seyahatler yapmak ya da yükseköğretim yayıncılık gibi alanlarla ilgilenilebilir. Ayrıca kötü alışkanlıklardan kurtulmak daha sağlıklı bir yaşam için spor yoga gibi aktivitelerle ilgilenebilirsin. Aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konularda problemlere çözümler bulabilirsin. Kariyer alanlarında bağımsızlaşma isteğin artabilir. Hafta sonunda fiziksel ve zihinsel yeteneklerini manipüle etmek isteyen kişilerle uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Yükselen İkizler

Bu hafta kontrol edemediğin konularda verdiğin hayatta kalma mücadelelerine ''kurtulman gereken durumlardan'' sıyrılabilmek adına destekleyiciyi etkiler mevcut. Yalnız vereceğin kararların içerisinde kalıcı etkiler olduğunun bilincinde olmalısın. Aile yaşamında bardağı taşıran son damlalar kaynaklı iletişimlerde gerginlikler meydana gelebilir. Yakın çevre alanların, kardeşler, kuzenler, kariyer veya hayatındaki otorite figürü olarak gördüğün kişilerden bağımsızlaşmak ve kısa yolculuklar yapmak isteyebilirsin.

Yükselen Yengeç

Bu hafta kariyer gelirleri, yakın arkadaşlar, uzun süreli ilişkiler, ortaklar veya eşle ilgili kararsız kaldığın konularda irade göstermek isteyebilirsin. Arkadaş gruplarındaki kişilerin gerçek düşüncelerini anlayabileceğin bir hafta. Yabancılar, uzaktaki kişiler, uzun yolculuklar, yayıncılık gibi konu başlıklarında da gerçek olmayan haberler duyabilirsin. Hafta sonunda geriye çekilip kendi kendine çözmen gereken durumları ele alabilirsin.

Yükselen Aslan

Bu hafta kariyerin ve çalışma ortamında ilgili kararsızlıkların bitebilir. Gitmek istediğin yön, bulunmak istediğin yere ulaşmak için irade kullanabilirsin. Fırsatları yakalayabilmek için geleni görmek ve hareket etmek gereklidir. Günlük rutinlerine yoga, spor; bedenine ve ruhuna iyi gelecek faaliyetler içerisinde bulunabilirsin. Hafta sonuyla birlikte arkadaşlarınla iletişim trafiğin hız kazanıyor. Bu hızlılıkta, yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisin.

Yükselen Başak

Bu hafta uzun yolculuklar, yabancılar, hayattan keyif aldığın alanlar, farklı kültürler, aşk ilişkileri veya düğün, nişan gibi konularına bir vurgu geliyor. Yeni başlangıçlarında veya sana artık hizmet etmeyen kısımlardan arınma kararı alman durumunda ''kalıcı'' etkiler mevcut olacak. Uzun süreli ilişkilerin, yakın arkadaşların, ortak ya da eşinden alacağın haberlerin seni takıntılı bir ruh haline sokmak yerine gerçek olup olmadığı kısmıyla ilgilenmen fayda sağlar. Hafta sonu etkilerinde ise kariyer hayatın hareketleniyor.

Yükselen Terazi

Bu hafta özel ve aile yaşamında gerçekleşen durumlara müdahale edebilirsin. Bilinçaltın ve geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak kararsız kaldığın konulara el atabilirsin. Hayatında kontrol edemediğin konularla ilgili yeni çıkış yolları bulmak için güzel bir hafta. Ortak gelirler, vergi, nafaka, miras, eşin parası gibi alanlarda şaşırtıcı durumlar söz konusu olabilir. Aşk ilişkilerinde geçmiş konulara tekrar tekrar dönerek huzur kaçırıcı durumlar oluşabilir. Temkinli olmakta fayda var. Günlük rutinlerinde, çalışma ortamında ve sosyal çevre alanlarında yanıltıcı bilgilere de dikkat etmen gerekir.

Yükselen Akrep

Bu hafta yakın çevre, kardeşler, kuzenler, eş, ortak veya uzun süreli ilişkilerinde yapacağın hamleler kalıcı sonuçlar verebilir. Bilinçaltında sürekli geçmiş konuları düşünüp kendini suçlama eğilimi içerisinde olmamaya çalışmalısın. Kariyer alanlarında ve aşk ilişkilerinde özgürleşme duygusu içerisinde olabilirsin. Hafta sonundan itibaren ortaklı paralar, nafaka, miras, vergi gibi konularla ilgili iletişim trafiğinin artacağı bir dönem başlıyor. Trafikte, araç kullanımında da ekstra temkinli olunması gereken bir süreç başlıyor.

Yükselen Yay

Bu hafta çalışma ortamında veya günlük rutinlerindeki kişilerin gerçekte seninle ilgili neler düşündüğünü rahatlıkla anlayabilirsin. Kariyerinde problemler çözüme kavuşabilir. Otorite figürü olarak gördüğün kişilerle ilgili iletişimde gerginlikler oluşabilir. Hafta sonunda sana zarar vermek isteyen kişilerin şiddetinin arttığına şahit olabilirsin. Ortak, eş, uzun süreli ilişkilerinde ise iletişimin yoğunlaşıyor. Asabiyet, huzursuzluk gibi duygulara çekilmek yerine ruhuna ve bedenine iyi gelecek aktiviteler içerisinde bulunabilirsin.

Yükselen Oğlak

Bu hafta aşk hayatındaki çetrefilli durumlar çözümlenebilir. Hayattan keyif aldığın alanlarda kendini ortaya koyacağın konuların, hayatında kalıcı olmasını sağlayabilirsin. Ortak gelirler ve yakın çevre alanlarından yanıltıcı bilgiler gelme olasılığına karşılık dikkatli olmalısın. Hafta sonuyla birlikte günlük rutinlerin ivme kazanmaya başlıyor. Çalışma ortamında seni manipüle etmek isteyebilecek kişilere karşı panikle ani çıkışlar yapmamaya dikkat. Evcil hayvanlarında gündeminde yer bulabilir.

Yükselen Kova

Bu hafta arkandan iş çeviren kişilerin emellerini daha rahat kavrayabilirsin. Aile yaşamında ve daha önceden sonuçlandırdığın konularla alakalı hala sana yük olan konuları taşıyorsan; yenilenmek için fırsatlar göz kırpıyor olacak. Ödemelerin, alacak verecek dengeni ilgilendiren konularla ilgili duyduğun duyacağın konularda şüphe geliştirmek olası olumsuz durumları engelleyebilir. Hafta sonundan itibaren aşk hayatın hareketleniyor. Hobilerine, hayattan keyif aldığın alanlara daha fazla yönelmek isteyebilirsin.

Yükselen Balık

Bu hafta kariyer gelirlerini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen, kısa yolculuklar, arkadaş grupları, dernek gibi konularda önceden kararsız kaldığın durumlar varsa bu hafta bazı müdahalelerde bulunmak isteyebilirsin. Sağlığınla ilgili gündemlerin olursa birkaç doktorun fikrine başvurabilirsin. Kan bağının bulunmadığı kişilerle ilgili uyanık olmakta fayda var. Hafta sonundan itibaren eforun bilinçaltı, geçmişin aile yaşamın ve taşınma yer değişikliği alanlarında oluyor.

Herkese Mutlu Haftalar Dilerim

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

15 Ağustos Haftası: Burç Yorumları
53 Cevap