11 Nisan Haftası Yorumları

11 Nisan  Haftası Yorumları
11 Nisan Haftası Yorumları

11 Nisan haftasının en önemli özelliği başlattığımız işlerin kalıcı olacak olması. İyi veya kötü.. O yüzden bu hafta doğru kararı alabilmek çok önemli olacak. Hiç olmadığımız kadar bilinçli olmaya gayret göstermeliyiz.

11 Nisan haftasının bir diğer önemi de hafta sonu yaşanacak olan Terazi Dolunayı. Ay başında Koç yeni ayıyla başlattığımız işlerin sonuçlarını göreceğiz. Aynı zamanda ilişkilerimizde de tamam mı devam mı kararlarını alacağız. Devam kararını aldığımız ilişkilerimiz ise güçlenerek devam edecek.

Ay'ın 12sinde kesinleşecek olan Jüpiter Neptün Kavuşumunda ise ilahi adaletin nasıl tecelli olacağına şahitlik edeceğimiz bir döneme giriyor olacağız.

Verdiğimiz her karar, geleceğimizi şekillendirir.

Hepimiz, hayatlarımızın belli alanlarında uzun zamandır kısıtlanmalar ve zorlanmalar yaşadık. Şimdi bu durumun değişmesi için kararlar almamız gereken bir döneme giriş yapıyoruz.

Ayrıntılı bir şekilde sıkıntı yaşadığımız alanları ve hangi alanlarda karar vermek zorunda kalacağımızın yorumlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://asteriastroloji.com/dogru-karar-alabilen-kazanacak/

Yeni haftanın hepimize huzur, mutluluk, sağlık ve bol kahkaha getirmesi dileğimle,

11 Nisan Haftası Yorumları
5
2
Görüşünü yaz
2Kız Görüşü
5Erkek Görüşü
Elçin Soysal

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • king4775

  maalesef pek iyi geçmeyecek terazi burcuyum flörtleştiğim koç kadını ile ayrıldık ondan sonra daha da içe dönük özgüven eksikliği yaşayan birine dönüşüyorum.

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

24
 • Redamancy-4

  Bu hafta sanki biraz umutlu gibiyim bakalım umarım berbat geçmez İçimde bir his var sanki güzel bir şeyler olacak gibi ikizler burcuyum doğru mu yoksa yine bu benim boş umutlarımdan bir tanesi mi

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • IAmarPresterAen

  Hayat sağlıklı yaşam ve aşkla şahlanır. Umarım aslan burcu da ölene dek şahlanır. Emeğinize sağlık çok iyi paylaşım olmuş.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Aaabbbcccddded

  Teşekkürler..

  Yorumla
 • ümtwerty

  Santranç mı oynayacağız

  Yorumla
 • Gizli Üye

  elinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş

  Yorumla
YÜKLENİYOR...